Увійти · Зареєструватися
 
 
 
Товари

Наталія Сербіна

Українська етноспівачка, музикант, фольклорист, педагог етновокалу. Її унікальний за красою, силою та тембром голос добре знають в Україні і за кордоном. Фольклором займається 18 років, збираючи старовинні українські пісні по селах Центральної України та виконуючи їх так, як співали наші бабусі й прабабусі.

У концерті ви зможете почути пісні з її записів, що розповідають про людські пристрасті, біль розлуки й втрати, потребу любові й милосердя – теми, що близькі кожному і в наші дні.

Окрім пісень, Наталія Сербіна глибоко вивчає феномен українського лірництва у його музичних проявах, виконує псальми під колісну ліру, а в експедиціях останніх років знаходить факти присутності жінок у середовищі українських старців-лірників.

У 2011 році виходить перший сольний альбом артистки – «Ой вийду я на ту гору високу», де представлені зібрані Наталією сольні ліричні пісні Полісся та псальми.

Концерти співачки часто проходять у формі бесід із слухачами, де кожен може отри мати відповідь на питання про український фольклор

 
 

Учасники

nomad-ualand

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска