Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Інформація

Йорг Баберовскі

У 1982 році закінчив гімназію в Гольцміндені. З 1982 по 1988 рік студіював у Геттінгенському університеті історію та філософію. В 1988 році одержав стіпінь магістра з роботою про політичну юстицію в останні роки російського царизму.

Згодом Баберовські працював на посаді наукового співробітника у семінарі Східноєвропейської історії Франкфуртського університету. Тут зимою 1993 року він захистив докторську дисертацію на тему «Автократія та юстиція». З весни 1993 року працює в Тюбінгенському університеті в Інституті Східноєвропейської історії, де в червні 2000 року захищає габілітаційну дисертацію «У пошуках однозначності» про сталінізм на Кавказі (Auf der Suche nach Eindeutigkeit). На основі цієї дисертації публікує книжку «Ворог скрізь. Сталінізм на Кавказі» (Der Feind ist ?berall. Stalinismus im Kaukasus). Працював як дослідник у архівах Азербайджану, Фінляндії та Росії.

З квітня 2001 Баберовскі одержав тимчасове місце професора Східноєвропейської історії Лейпцизького університету. З жовтня 2002 року він професор кафедри Східноєвропейської історії Інституту історичних досліджень при Гумбольдтському університеті Берліна, з 2004 року до лютого 2006 року паралельно був директором цього інституту.

 
 

Учасники

Настічка

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска