Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

Роллік`с День у день (2007 p.) <p>3,44 Mb</p>
Роллік`с Частіше посміхайся :) (2007 р.) 3,64 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Статті Інформація

Автори / Роллік`с / Гурт "РОЛЛІК'С" : "Золота рибка - то варіант для безпорадних"

Не так давно на полицях з музичною продукцією з’явився дебютний диск «Мікр off/on на перевірка». Інтригує приписка: «Обережно: штурляє в голову!». Соліст гурту відразу відгукнувся на заклик, отож знайомтесь : FaRa (в миру Ігнатов Дмитро).

Як виникла ідея створити гурт Роллікс?

FARA: було два хлопця (вони вигадали назву), вони запропонували мені з ними зробити якусь пісню (я тоді був в іншій команді). Потім одна пісня за одною, я ще й свої приніс…І понеслася: виступи, різні вечірки і так далі. Потім я кинув свій гурт (я також не був його засновником) і перейшов у Ролекс або Rolex (така назва спочатку була, - типу як годинник). Згодом один з учасників Пашка переїхав до столиці і ми вже працювали вдвох. Коли брали участь у фестивалі «Перлини Сезону 2002» я вирішив змінити назву, а точніше дещо її адаптувати під українську, і вийшло Роллікс. Ми дуже хотіли змінити назву, але якось замінника ніяк не могли знайти. Я її досі ненавиджу. Детальніше про гурт на rollicks.com.ua

Почнемо спочатку: звідки ви родом, як познайомились і які ви були в дитинстві?Де навчались, де працюєте?

FARA: я народився в Херсоні і все своє життя прожив в цьому місті. З хлопцями (музикантами) познайомилися давно, коли ще й Роллікса не було. Не пам’ятаю, як саме це сталося, але десь перетиналися на якихось концертах і навіть були конкурентами на деяких конкурсах чи фестах. В дитинстві я був сором’язливим мовчазним хлопчиком (я й досі такий), але міг утнути якусь фігню. Пішов навчатися на юриста, бо мене дуже дратувала несправедливість (і зараз дратує), тим більше, що йти особливо не було куди, оскільки точні науки мені геть не давалися. Навпаки були нахили до гуманітарних наук, в яких не було цифр. Зараз я працюю юристом сам на себе, тобто я само зайнята людина, бо не люблю всяких там начальників і різних «розумних» людей. Тим більше, я організовую свій робочий час, як мені заманеться: хочу працюю, не хочу – не працюю…Жук з Максом також типу само зайняті, але вони надто зайняті і працюють разом в одній фірмі.

Як народилась пісня "Частіше посміхайся"? "День у день"?

FARA: «Частіше посміхайся» народилася, можна сказати, на «Снікерс-Урбанії 2005», коли я виступав в Києві разом з Тартаком. Але сама пісня народилася не на сцені. З концерту я привіз нашу спільну фотку з Сашком, але в кадрі він був якийсь сумний чи заморочений. Тоді я йому надіслав її на мило з підписом «Частіше посміхайся». А десь навесні про все це згадав, коли слухав якесь позитивне музло і вирішив, що треба зробити таку пісню: веселу, наївну і трошки дурнувату.

«День у день» взагалі довго писалася: з дня у день по слову, по реченню…Якось в цей час я відпочивав в Карпатах і там, мабуть, мене щось зачепило чи торкнуло, і вийшла така собі позитивна пісня, яка може створити хороший настрій.

Хто автор чудесного зайця (символ у назві гурту)?

FARA: це кроль! Не пам’ятаю вже, хто саме з нас подав таку ідею, але втілив її в життя наш знайомий дизайнер Генадій Дейкун. Але це не означає, що кроляча морда завжди буде такою. Гадаю, з часом вона буде змінюватися, як і наша творчість. Просто хотілося, щоб в групи був би який-небудь прикольний логотип. Чому кроль?- тому що він добре стрибає, все гризе, і тварина плодовита. Я сам в дитинстві вирощував кролів, а потім їх вбивав палкою (як згадую, аж мурахи по шкірі йдуть). Я б цього зараз не зміг зробити. А коли став юристом, супроводжував діяльність Херсонського міського товариства кролівників та звірівників-любителів – так в житті буває…

Як проходять репетиції гурту "Роллікс"?

FARA: починаються вони з того, що ми з Мурашов приходимо до репетиційної бази і чекаємо на решту, яка завжди запізнюється. А поки нікого нема, ми п’ємо пиво і триндимо. Потім приїжджають наші, «втикаються», починаємо грати…Коли хтось лажає абу дуркує, починаються наїзди і виправдання, матюки (багато), іноді сварки, бійок вже нема.

Уявімо суботній ранок соліста гурту "Роллікс"?..

FARA: фіговий ранок (іноді прокидаюсь веселий, але одразу можуть мені цей настрій зіпсувати). Прокидаюся о 8-ій. А коли малий в бабусі, можу дозволити собі трохи полежати. В принципі, суботній ранок особливо не відрізняється від звичайного робочого дня, крім того, що не треба йти на роботу. Зранку особливо нічого не їм, можу щось випити. З чашкою чаю можу повтикати у ящик, а потім домашні турботи…

Що найголовніше в житті?

FARA: дивлячись в кого…Гадаю, для будь-якої людини є головним любов і щастя. Я не є виключенням. Без цього фігово…А достеменно я не знаю, що головніше в житті. Може я помиляюся…

Ви майже всі одружені, працюєте, співаєте, а як стосовно відпочинку?

FARA: Люблю на природі відпочивати (на морі, в горах, ще десь), але рідко вдається. Ще подобається подорожувати за кордон, але також не часто можу собі це дозволити. А взагалі люблю пасивний відпочинок, повтикати… В клубах рідко буваю, тільки коли душа вимагає свята або хочу побачити своїх знайомих і потусувати з ними, випити, потанцювати.

Як проходить процес написання пісень?

FARA: по-різному. Зараз пісні пишуться в таких варіантах: 1) Мурашов вигадує музло, записує його на домашній студії і приносить мені. Я слухаю, обираю, що сподобалось або торкнуло, пишу текст, записую вокал, показую – всі кажуть «офігєнно» і ми цю пісню граємо наживо на репетиціях (наприклад, так частково створювалася «Не повернути»); 2) я пишу текст, вигадую мелодію, наспівую, можу записати, Мурашов пише музло, всі слухають і кажуть – «офігєнно» і грають (наприклад, так створювалася «Частіше посміхайся»). Ще бувають інші змішані варіанти, але вищезгадані є основними. Процес запису пісні на стадії її створення значно полегшує роботу, бо розумієш, що саме ти робиш. На репетиціях пісні ніколи не пишемо, на них можемо вигадати тільки якусь ідею, яка оформлюється завдяки кропіткій роботі. Іноді така робота нагадує створення якось механізму по деталях і строго по інструкції, іноді натхнення грає вирішальну роль.

Які ваші творчі і особисті плани? Де вас найближчим чином можна побачити/почути?

FARA: хочу стати зіркою, ні в чому собі не відмовляти, ні від кого і ні від чого не залежати, заробити багато бабла і займатися благодійництвом. Найближчим часом мабуть нас можна буде побачити на акції «Не будь байдужим» в Запоріжжі, Миколаєві, Дніпропетровську (але це ще не точно) в період жовтень-листопад. А ще можна побачити в новому кліпі на «День у день» на якихось каналах.

Які ваші найяскравіші спогади з студентського життя?

FARA: якісь постійні вечірки, закоханість, виступи, нічні пригоди, подорожі. Щось конкретне і особливо прикметне не згадаю. Кожне по своєму тішило. А найбільше тішило те, що не було ніяких турбот, з якими зараз дуже важко впоратись. За це я студентське життя і любив, що нікому нічого не винен, робиш, що заманеться, і жодних серйозних наслідків, жодної відповідальності, от тільки грошей завжди фанарь…Але гроші в той час ніякої ролі майже не грали, можна було і без грошей розважитись нехіло…

Чого тобі не вистачає для щастя? Що б ти попросив у золотої рибки особисто для себе?

FARA:Щастя б і попросив… Та багато що можу попросити, але, як показує досвід, треба всього добиватися самому, бо за тебе і для тебе хрін хтось щось зробить. Рибка – то варіант для безпорадних.

Як ви розважаєтесь - ходите в клуби? Чи любиш пиво, якщо так, то яке?

FARA: в клуби рідко ходжу, бо в свій час я вже находився (я працював ем-сі, тобто ведучим в клубах десь 4 роки), але іноді люблю поклеїти дурня. Люблю пиво…різне…Останнім часом п’ю Hike, а ще люблю хороший коньяк з хорошим закусоном, або горілку теж з хорошим закусоном. Пацани через це кажуть на мене «мажор», а я не такий. Я ж не п’ю різні там коктейлі чи ще якусь мажорну хрєнь. Завжди п’ю в міру, знаю коли досить.

Чи були якісь цікаві (смішні) випадки з концертів/переїздів тощо?

FARA: Авжеж. Але я щось нічого такого згадати не можу…Хіба що пам’ятаю, як я перетнувся через монітор на сцені і полетів спиною назад. Мені, принаймні, було смішно.

Як ви відноситесь до хлопців з "Шабля Бо"?

FARA: Нормальні пацани. Перший раз бачив їх на Перлинах 2006 в Запоріжжі. Але особливого враження їх виступ на мене не справив. Потім зустрілися з ними на Урбанії в їх рідному місті Дніпропетровську, де ми здобули першу перемогу в 2006 році. Цього разу на Урбанії-2007 я на них дивився із задоволенням, сподобалось. Я радий за них, бо пам’ятаю, як ми раділи своїй перемозі на Урбанії.

Вас підтримує гурт "Тартак", хлопці з "Бумбоксу". З чого почалась така співпраця? Чи плануєте далі записувати спільні композиції? З ким ще з відомих музикантів ви плануєте працювати?

FARA: Підтримує Тартак, а точніше Сашко, а хлопці з Бумбоксу нам нічим не допомагали. Це коли Муха з Валіком були в складі Тартака, тоді вони нам і допомагали із записом на першому етапі. Співпраця почалася із знайомства із Сашком на фестивалі «Перлини Сезону-2002». Згодом він запропонував заспівати з Тартаком нашу пісню «МікрOFF/ONна перевірка», а потім ще й зняти на неї кліп. Тоді після зйомок ми познайомилися і з рештою і підтримували дружні стосунки (часто виступали разом). Після цієї співпраці ми ще зробили кавер версію пісні Тартака «Стільникове кохання», яка увійшла до дебютного альбому. Також записали кавер версію пісні ТНМК «Та ти шо!», а коли вона вийде ще невідомо. Зараз поки ніяких пропозицій нема, як від нас, так і від відомих виконавців. А взагалі спільні пісні або кавери робити цікаво.

 
 

Додав Тетянка 31 жовтня 2007

Про автора

Склад гурту: Ігнатов Дмитро (вокал, тексти) Міщенко Максим (гітара) Мурашов Олександр (бас, музика) Андрієнко Олександр (барабани) Про назву: походить від англійського «Rollick», що в перекладі

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска