Олексій Коган
Автор понад трьох тисяч оригінальних радіопрограм. Член Міжнародної джазової асоціації журналістів. Володар найвищого звання в галузі культури Польщі — «Заслужений діяч культури».
Олексій Коган у столичному центрі «Майстер-клас» провів вечір джазового портрета. Присутні під музику слухали короткі есе японського письменника Харукі Муракамі. О шостій вечора в кав’ярні, що на першому поверсі центру, зібралося з півсотні людей.
Додав Art-Vertep 02 жовтня 2008
27 ВЕРЕСНЯ 19:00
Центр Образовательной корпорации «Мастер-Класс» (вул. Мазепи, 34)
Вхід вільний
27 сентября 2008-го года в 19:00 в Центре Образовательной корпорации «Мастер-Класс» (улица Мазепы, 34) состоится вечер «джазового портрета». Первое масштабное мероприятие в рамках фестиваля «Jazz in Kiev 2008», открытое для широкой публики, будет состоять
Додав Art-Vertep 23 вересня 2008
06-25 ТРАВНЯ
м. Київ, Культурно-художній та музейний комплекс «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ», вул. Січневого Повстання, 30
Оголошення UNESCO 2009 «РокомГоголя» - факт визнання міжнародного значення геніального письменника та драматурга, що поєднав у своїй постаті й творчості риси двох великих слов’янських культур і відкрив цей синтез світові.
Додав Art-Vertep 21 квітня 2008
Харків вже за тиждень стане джазовою Меккою. Про це говорить усе — ціна квитків на майбутні концерти та швидкість, з якою вони розкуповуються, кількість акредитованих журналістів та число заброньованих місць у готелях і довгий список титулованих зірок.
Додав Art-Vertep 19 березня 2008
21-24 БЕРЕЗНЯ
Харківська обласна філармонія (вул. Римарська 21) та ПВЦ «Радмір Експохол» (вул. Ак. Павлова 271)
С 21 по 24 марта в Харькове пройдет второй международный джазовый фестиваль
«KHARKIV ZA JAZZ FEST»
Организатором действа является Харьковский театральный центр.
Концепция фестиваля в некоторых отношениях уникальна для
Додав Art-Vertep 03 березня 2008
Олексій Коган навряд чи колись поскаржиться на неуважність до його джазової персони з боку ЗМІ. Він на очах. І на слуху, природно. Недавній концерт в екс-Жовтневому палаці, присвячений піввіковому ювілею подвижника, зібрав не лише столичну аудиторію.
Додав Art-Vertep 27 листопада 2007