Увійти · Зареєструватися
 

MP3

Pianoбой Этажи (feat. (Бумбокс) (2012 р.) 4.88 Mb
Pianoбой Ведьма (2010 р.) 8,69 Mb
 
 
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Інформація

Pianoбой

Pianoбой — новітня реінкарнація музиканта Дмитра Шурова (Океан Эльзи, Esthetic Education, Земфира).

Дмитро Шуров - український музикант, піаніст, учасник гурту "Esthetic Education" (з 2004-го); колишній клавішник гурту "Океан Ельзи" (з 2001 по 2004). Останні роки грає в сольному проекті "Pianoбой". Співорганізатор київських фестивалів інді-музики Gogol-fest та Moloko Music Fest. У 2006-2009 роках був піаністом у гурті Земфіри.
Батько був поетом і художником, мати педагогом та музикантом. У чотири роки Діма вже знав, що таке гами і вчився грати на фортепіано. Після музичної школи - диригентсько-хорове відділення музичного училища. Закінчив з медаллю Вінницьку ЗОШ № 21.
Юнаком багато часу проводив за кордоном, через що вільно володіє англійською та французькими мовами. Навчався у Франції - ліцей Огюста Ренуара в Ліможі, а також в штаті Юта, США. В Америці грав у джазовому оркестрі, співав у хорі, октеті, який виконував твори періоду бароко, а також у квартеті barbershop. У театральному класі став фанатом американських мюзиклів 50-х і 60-х років.
У 2000 році йому запропонували приєднатися до найуспішніго колективу України початку 2000-х - "Океану Ельзи".

Його концерти — музичне шаманство людини, що взаємно закохана у своє піаніно. Жива музика незалежного, талановитого і дуже харизматичного артиста: справжнього, а не зліпленого продюсерами.

Вперше проект був показаний публиці у жовтні 2009-го на фестивалі Молоко Music Fest, який проводився в рамках «Гоголь Фесту» в «Мистецькому Арсеналі». Окрім цієї презентації, восени Pianoбой дав ще декілька коротких, але яскравих концертів: зіграв наживо на показі нової колекції Лілії Літковської («Привязанности»), відкрив своїм сетом Тиждень Британського кіно, зіграв концерт на святкуванні дня нарождення журналу Harpers Bazaar у Києві і т.ін.. Прем'єра пісні «Смысла.Нет» пройшла на Просто Радіо і на ток-шоу Савіка Шустера на ТРК «Україна».

офіційний сайт: http://www.dmitryshurov.com/

 
 

Учасники

nady

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска