Увійти · Зареєструватися
 

Галереї

MP3

Слов`янський Новий Рік мр3-анонс 241.14 Kb
 
 
Потік Галереї MP3 Інформація

Слов`янський Новий Рік

СЛАВЯНСЬКИЙ НОВИЙ РІК

(В Е Л И К Д Е Н Ь)

 

Кожна людина знає день свого народження і свій вік.  Це звичайне знання дає можливість вірно самоусвідомлювати себе і планувати майбутнє.

Так само й для кожної нації важливо знати свій історичний вік.

Нажаль, українці, разом з іншими слав’янськими народами триста років тому втратили своє традиційне літочислення, котре вони називали «Від створення світу у Зоряному храмі».

312 років тому, коли тривав 7208 рік, указом царя Петра І було скасовано традиційне літочислення «Від створення світу» і замінено на «роковини від дня народження Ісуса Христа». Наступаючий 7208 рік, був об’явлений 1700 роком. Крім того, цим указом Петро І, наказав, щобНовий Рік святкували 1 січня. Тільки в церковних книгах дозволялось поряд з новою датою писати традиційну. Такий порядок сумісного датування зберігався в Україні та Росії а ж до початку ХХ століття.

В країнах, що знаходяться в західній частині Європи, схожі події відбулись на 150 років раніш.

Тим самим, було значно спотворено хронологічну традицію, європейським націям перервали їх історичну пам'ять, що стало підґрунтям, для різноманітних фальсифікацій, і відвертих провокацій, котрі привели до химерних наслідків у самоусвідомлення народів європейського континенту.

Але в глибинах народної пам’яті й досі живе спогад про те, що по справжньому Новий Рік розпочинається весною, на початку нового аграрного циклу, тому й досі колядники у день Нового Року співають:

«Щедрик, щедрик, щедрівочка,

прилетіла ластівочка».

Звичайно, що 1 січня ластівки, ще дуже далеко від України, а слова: -« Сію, вію, посіваю з Новим Роком поздоровляю»,очевидно підказують, що прийшов час розпочинати весняно-польові роботи.

Цей день наші предки, називали Великим Днем (Великдень), бо він як інші колодарні свята відзначався за астрономічними циклами Землі, а саме, на весняне рівнодення, коли тривалість дня починала перевищувати тривалість ночі. Такий порядок існував протягом тисячоліть, і глибоко закарбувався в генетичній пам’яті людей і повністю відповідає природним циклам життєдіяльності.

В Дніпропетровському історичному музеїімені Яворницького експонується,  напевно, найдавніший календар котрому, по оцінкам спеціалістів більше 6 тисяч років, і практично вся територія України сповнена археологічними знахідками Трипільської Культури, котрі вказують на найпершу в світі аграрну цивілізацію, що за своїм віком збігається з часом традиційного літочислення «Від сотворення світу у Зоряному Храмі».

Тому, повернення традиційного святкування Нового Року у перший вихідний день після 22 березня, та відновлення народної пам’яті традиційного літочислення є справою, що йде на користь збагачення духовного життя українського та інших слав’янських народів.          

Слав’яни,- з наступаючим Вас 7521 роком! До зустрічі на Монастирському острові в місті Дніпропетровську 24 березня.

 

Представник

Оргкомітету  святаЯкуба Ю.А.

 
 

Учасники

ceny bab, Chyzh, Настічка

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска