Увійти · Зареєструватися
 

MP3

Гурт Kozak System Така спокуслива (2012) 7.92 Mb
Гурт Kozak System Сніг (2012) 10.84 Mb
 
 
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Інформація

Гурт Kozak System

KOZAK SYSTEM - нове ім'я добре відомого гурту

 
В житті гурту настав новий етап,  що надало новий поштовх для творчості та руху вперед, до нових ідей та пісень. Стара назва  залишається в минулому з екс-вокалістом О. Ярмолою. Гурт  залишається тими Гайдамаками, які роками виходили та виходять на сцени десятків фестивалів - Lowlands, Sziget, Mundial, Przystanek Woodstock, та концертних майданчиків і клубів, гідно представляючи Україну у Світі. Склад гурту - Іван Леньо, Володимир Шерстюк, Олександр Дем’яненко, Сергій Борисенко, Сергій Соловій та Олександр Чаркін.
 
І це означає, що все добре знайоме продовжується, а нове стає потужнішим, щирішим, зрілішим і відвертішим.Це - стосується музики,  настрою та творчої позиції.  Змінюється лише складова текстів – в них буде більше романтики та лірики. І це відбувається завдяки співпраці з талановитими поетами – Сергієм Жаданом,  Юрієм Іздриком, Андрієм Любкою, Сашком Положинським та Дмитром Лазуткіним.
 
Як і раніше,  найважливішим для музикантів є вічні цінностей, які й називаються козацькою системою (що вже давно було гаслом гурту). Це – відновлення важливих базових речей – гідності, порядності, справжньої дружба, почуттів  та творчості, які нівельовані в нашому суспільстві.
 
Зараз гурт працює над новою програмою, яка і буде частково презентована на концерті. Com music / EMI зробив “KOZAK SYSTEM” пропозицію про запис нового альбому. Його  випуск заплановано на серпень цього року. Це стане продовженням давньої співпраці, яка почалась в 2001 року – тоді гурт став першим українським колективом, з ким міжнародним лейбл ЕМІ підписав контракт, – і результатом якої стали виходи альбомів в Україні, Англії, Польщі, Німеччині, Чехії та Словаччині. Вже написано 17 пісень, Сергій Тахмазов зняв кліп на перший сингл «Шабля» знової платівки за участі Дмитра Корчинського та легендарного Гатили (Валерія Чоботаря),  робота триває.
 

Крім роботи над новим альбомом,  “KOZAKSYSTEM” активно співпрацюють з іншими відомими музикантами.

Так, незабаром буде презентований абсолютно новий те оригінальний проект з Тарасом Чубаєм, над яким йде робота вже кілька місяців.
 

 
 

Учасники

nady, Настічка

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска