Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Потік Афіші Інформація

Міжнародна книжкова виставка-ярмарок Зеленая Волна

Зеленая волна - це соковите словосполучення асоціюється з пишним зеленим листям молодого дерева, яким пахнуть щойно надруковані книги. Зі свіжим морем, яке накриває з головою. З життям, з літом і рухом! Саме тому таку назву носить літня книжкова виставка-ярмарок біля моря - подія, яка несе вихор книг, накриває книжковими новинками всю Одесу!

Відвідувачам ярмарку буде доступний широкий асортимент книжкової продукції (монографії, підручники, хрестоматії, наглядні, практичні, навчальні посібники, словники, енциклопедії, альбоми, атласи). Серед них будуть як спеціальні, так і універсальні, дитячі, філософські, історичні, біографічні, мистецтвознавчі, математичні, біологічні книги. А також, електронне книговидання, навчальні заклади, періодичні видання, поліграфічні послуги та матеріали, сувеніри та канцтовари.

Щороку програма книжкового ярмарку поповнюється новими заходами, покликаними формувати культуру і любов до книги серед найширшої аудиторії.

«Зеленая волна» діє пліч-о-пліч зі збутовою діяльністю книговидавничого підприємства:

• інформує потенційних читачів про видання, які їх цікавлять;

• створює умови для придбання читачами книг, які їх цікавлять;

• формує споживчий попит.

Пропонуючи видання, які тільки що вийшли і книги, які користуються тривалим попитом, ярмарок є оперативним індикатором попиту на ті чи інші видання, дає можливість проаналізувати стан книжкової галузі, простежити за її тенденціями і є значною подією року для вітчизняних книжників і книголюбів!

 
 

Учасники

ceny bab, nady

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска