Увійти · Зареєструватися

Афіша (Дніпро)

Концерти

06 ВЕРЕСНЯ 19:00

Концерт симфонічного оркестру "Віртуози Києва" з програмою класичної музики "Симфонії всесвіту"

6 вересня у Дніпровській філармонії ім. Л. Когана відбудеться концерт  симфонічного оркестру "Віртуози Києва" з програмою класичної музики "Симфонії всесвіту". Початок концерту о 19:00.

Шукаєш автора?

 
, - . 1 3 4 5 9 : A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
Ї І А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я а в г д ж з и к л м н о п р с т у ф х ц ч ш я
 

Популярні автори

Cotton-bar

Адреса: вул.

author@ counterpropaganda.in.ua

author@ counterpropaganda.in.ua

Вивчаємо пропаганду ХХ-ХХІ сторіччя. Аналізуємо і створюємо контрпропаганду. Користуємося надбаннями людства та власними ідеями. пишемо твір.

 

Churchill's Music Pub

м. Харків, вул.

 

Гурт Cockpit Music

Якщо ви спитаєте, яку музику грає гурт Cockpit Music, то більшість музичних критиків, напевно, не змогли б відповісти. Панк-джаз, сучасна камерна музика, гібрід-тріо, Leatherjazz, структурований хаос – як це тільки не називали.

 
 

Всі автори

Chicken Smile

Год образования - 1989. г.Днепропетровск (образовалась под названием группа "УРА"). Стиль: пост-панк. Состав: Александр Евдокимов - муз., слова, гит., вокал Виталик Розенко - бас гит. Олег Косовский - ударные Юра Рыжко

 
 

Churchill's Music Pub

м. Харків, вул.

 
Alice Cooper

Alice Cooper

Времена шок-рока и кошмаров на нашей грешной земле были заложены не Дьяволом, как все могли подумать (хотя он наверное тоже приложил к этому делу свою когтистую руку), а простым смертным Винсентом Фурнье, который сейчас больше известен во всём мире как Al

 
Гурт  CoverJam

Гурт CoverJam

На цьому б все і закінчилось, якби не смерть Сергія Кузьмінського з Гадюкіних. Ми подумали, що кльово було б зробити кавер-паті на гадюкіних, в честь пам'яті Кузі. І зробили.Так ми побачили, що можемо чогось досягти, і сам процес дуже сподобався.

 
 
Ctrl 1 2 3 Ctrl
 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска