Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 

Галереї

 
 
Потік Галереї Інформація

Катерина Дробна

Народилась та зростала у  мальовнічому місті Херсоні. До Дніпропетровська потрапіла декілька років тому, за дуже цікавих обставин. На теперішній час вже вважаю себе Дніпропетровчанкою, сподіваюсь й надалі продовжувати життя в цьому надзвичайному місті.
Маю декоративно-прикладну освіту, та палку мету прикрашати світ своїми виробами. По життю мене супроводжує девіз: "думки матеріальні, було б бажання іх утілювати!" А в творчому процесі мені допомагає думка: "Немає красивого чи некрасивого взагалі, що людині подобається, те і є гарним!"
В техніці декупаж працюю чотири роки. Почалось захоплення з бажання прикрашати меблі та предмети інтер'єру в своїй оселі. Втілюючи ідеї у життя, народилась думка про створення самостійних предметів інтер'єру, та реалізовувати їх для вас. Чим із задоволенням я і займаюсь останнім часом.
 Маю змогу запропонувати виготовлення дерев'яних рамок різноманітного розміру, та оформлення в них ваших фото, вишиванок та ексклюзивних виробів таких як: батик, гобелен чи можливо живопис. А ще з радістю удосконалю старе бабусине крісло, якого здавалось би потрібно позбутись, але шкода; або старий комод, який стільки років служив вашій родині і заслуговує на нове життя. Можливо старий світильник потребує вдосконалення. Або ви просто прагнете до індивідуальності у вашому помешканні.

 
 

Учасники

Chyzh

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска