Увійти · Зареєструватися
Потік Афіші Галереї Товари Інформація

Автори / Сергій Комаров / Виставка сувенірної зброї "Іржа на лезі". Історичні реконструкції кузні Сергія Комарова

 
 

З 22 по 28 червня 2013 р. виставка холодної зброї "Іржа на лезі" представляє відвідувачам культурного центру "Арт-Вертеп" колекцію робіт коваля Сергія Комарова.
Колекція складається зі зброої довгоклинкової та ножів, які були відтворені за зразками дніпропетровського історичного музею ім. Д.І.Яворницького, а також за матеріалами дослідників та краєзнавців, серед яких Олег Репан, з руки якого вийшла в світ праця "Іржа на лезі. Лівобережне козацтво і російсько-турецька війна 1735-1739 років".

Майстер відтворював як зразки зрої та їх зовнішній вигляд згідно історичних пам'яток, так і спосіб виготовлення самої сталі, що носить назву "дамаської"!
Вивчаючи та заглиблюючись в дослідницьких та наукових матеріалах, Сергій Комаров створив, тобто реконтруював, цілу колекцію довгоклинкової зброї козацьких часів, а також виконав в такому ж дусі колекцію мисливських ножів, і так званих "офісних" ножів, які більше скидаються на ножі часів гетьманських)

Вироби декоровані різними металами (срібло, латунь, мідь), кістками та рогами тварин, камінцями (янтар, уральські самоцвіти), девев'яними вставкими з горіхового, сандалового, дубового дерева.

Тож, запрошуємо бажаючих відвідати та відчути красу та велич справжнього бойового духу, якою наповнена виставка "Іржа на лезі".

Адреса: культурний центр "Арт-Вертеп" (вул. Червона, 11)
пн-пт: 10:00 - 19:00
сб-нд: 11:00 - 18:00
Вхід вільний!

Деталі: 066 272 26 24
 

Додав Art-Vertep 18 червня 2013

Про автора

Візьметься за будь-яке замовлення з реконструкції зброї чи предметів побуту, ретельно вивчивши історичний аспект. Працює з рядовими сталями і “ дамаською” сталлю власного виробництва. Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска