Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Женчик Журер Очь! 1,15 Mb
Женчик Журер Обстінку 2,89 Mb
Женчик Журер Ужас в глине <p>2,89 Mb</p>

Женчик Журер

Повна інформація - це мемуари на старості літ! 

 
 
Потік MP3 Статті Інформація

День незалежності Вікраха!

Знову трагедія замість свята: Вбито останнього телепата, Що із прибульцями розмовляв. Про це гомоніли на перших шпальтах Вікрах скорботні слова на асфальті Людям із космосу влітку писав.

Додав Zhurer 14 березня 2009

 
Зустрічі у Літмузеї

Зустрічі у Літмузеї

Шановна громадо! У харкові по понеділках, ось уже з 15 грудня проходять літературномузичні зустрічі. Зроблено це типу салону, тому кожен бажаючий має змогу прийти і виступити зі своїми творами. ми не обмежуємося лише музикою і поезією.

Додав Zhurer 29 січня 2009

 

Очь!  (1,15 Mb)

Додав Zhurer 23 січня 2009

 

Обстінку  (2,89 Mb)

Додав Zhurer 10 січня 2009

 

Очь!

Ыч! яу, ларноддармне Хзаа! тро сни ожарну туц, тац , тадац, тац туц .тадац-тац,..,,тац тац.ттец тац тададац тададац тец тец….

Додав Zhurer 10 грудня 2008

 

Руа-а

рўа-а. гноднондон брукутукутщ,смна-ха чрат ке, явуцукуот мнык ццц шзокысепуто – мъ їїїї о, хааа уттах! фєцкуджоминех рўа-и, гноднондах євикотроідно. її цйудинащожио.ырыр ор.А-а! укъ.о-О! мнакзопути быжъ уч-чах, чрат ке мнакзопуто Очь! жычку.

Додав Zhurer 10 грудня 2008

 

Я-ЕўГеній

Як це? – Мене і не знати за голосом, образом, словом? Мене мають вивчати в загальоноосвітніх школах. У класах висять портрети: Я, Шева, Франко, Українка.

Додав Zhurer 28 листопада 2008

 

понад бамбуковим гаєм

Понад бамбуковим гаєм, Де ми нещодавно співали, Сходив з-за гори місяць, Комахи поволі дзижчали. І я тебе обіймав. Холодна водиця з джерельця Дзюрчала поміж камінцями. Наші з тобою обличчя - У ньому поміж зорями. Як я тебе цілував.

Додав Zhurer 18 листопада 2008

 

Ік

Ік - Затерявшийся пукъ. Вырвался из дырявых рук. Вылетел из грязных губ. Мы стояли в саду Шевченка Холодной зимой при Свете фонарей. И никого не заботило, почему бананы кривые.

Додав Zhurer 17 листопада 2008

 
Ctrl 1 2 Ctrl
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска