Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

 
 
Потік Галереї Інформація

Данило Галкин

У рамках експериментальної арт-групи «2222», що складається з альтер-особистостей одного автора, створено твір, виконаний в жанрі антиутопії, що описує тоталітарна держава, кероване «чотирма міністерствами», кожне з яких відповідає своїй двійці - арт-простору, який відкривається заданої нею темою.

Міністерство Любові «2222», відділ «Дитячої сексуальності», представляє проект «БДСМ-2222».

Анотація:

Проект «БДСМ-2222» вивчає тему «дитячої сексуальності». Багатьох людей відлякує тільки саме це словосполучення. Але щоб говорити про це, треба в першу чергу відповісти на питання: чи є діти сексуальними істотами? Відповідь вчених однозначна - так. А відповідь більшості людей часто прямо протилежна. Багато хто з них вважають, що сексуальність - прерогатива дорослих, а прояви сексуальності дитини - не що інше, як наслідування аморальної поведінки невихованих людей.

Це помилкові переконання, які відображають сакраментальну фразу радянських часів «сексу у нас немає». Поняття «дитячої сексуальності» існує, і діти в будь-якому віці вільно чи мимоволі цікавляться питаннями сексуальності, потребують її для кращого розуміння себе і навколишнього світу.

На думку психоаналітиків, сексуальність дітей - це прагнення до задоволення від свого тіла в цілому. Від ступеня задоволення залежить нормальний розвиток особистості дитини. Тому, якщо ці прояви сексуальності дитини активно не схвалюють або карають, то дитина несвідомо починає прагнути втягнутися в «сексуальні ігри» свого однолітка або дорослої людини, обираючи їх як своїх розбещувачів. І саме звідси беруть витоки причини психологічних відхилень від сексуальних норм, таких як садизм, мазохізм, педофілія та інші парафілії.

Про назву проекту:

БДСМ - назва проекту українською мовою: "Бережіть(ся) Дітей: Спокусливі Маляви" утворює абревіатурою БДСМ, яке підкреслює причетність до психосексуальної субкультури.

БДСМ - психосексуальна субкультура, заснована на обміні владою між партнерами, а також на принципах Безпеки, Добровольності і Розумності (прийнята абревіатура від англійських слів Safe, Sane, Consensual SSC). Абревіатура BDSM складається з двох частин, розшифровуються як назва двох основних складових цього неоднозначного явища: BD (Bondage & Discipline - Зв'язування і Дисципліна) і SM (Sadism & Masochism - Садизм і Мазохізм).

Про проект:

Альбом для вирізок і розфарбовок є доповненням до виставки "Бережіть(ся) Дітей", мета якого - розкрити тему дитячої сексуальності з більш розкутої точки зору, кожному надаючи можливість зробити свій неповторний колаж, використовуючи зворушливі моменти "БДСМ-2222".

Проект BDSM-2222 Фото Даниила ГалкинаПерша частина експозиції БДСМ-2222 ділиться на дві частини «Обрізки» і «Вирізки», розташовані один навпроти одного і об'єднаних «Стіною для сигналітичної фотозйомки», на тлі якої буде відбуватися розпізнавальна фотозйомка (призначена для фіксації зовнішності людини з метою її реєстрації). У розпізнавальній фотозйомці кожен відвідувач виставки може прийняти роль «підозрюваного», який виявиться «жертвою маніпуляцій дитячої сексуальності», який вчинив дії сексуального характеру відносно неповнолітніх.

«Обрізки» демонструють монохромні полотна із зображеннями «порожніх» силуетів дітей, так званих «Маляв», створених із залишків дитячої безпосередності і представлених як відходний матеріал.

Друга частина «Вирізки» створена в псевдо-колажній техніці, із зображеннями вирізаних дітей, на тлі стін для сигналітичної фотозйомки, що пропонують зробити над собою дії сексуального характеру. Таким чином, проект «Бережіть(ся) дітей» закликає до формування здорових людей, а не сексуальних злочинців.

Термін «малява» має подвійне значення. Перше походить від зменшувально-пестливої форми слова «Малюк», а друге запозичене з кримінального жаргону, означає лист або записку, яка нелегально передається ув'язненими з в'язниці на свободу. В цілому, це дає можливість сприймати проект як зашифроване повідомлення, що застерігає від скоєння злочинів в майбутньому.

Данил ГалкинФото з виставки Данила Галкина БДСМ-2222

Фото з виставки "БДСМ-2222, зворушливі моменти" Данила Галкина в PinchukArtCentre

 
 

Учасники

ceny bab

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска