Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Потік Інформація

Виставка-продаж Формула рукоділля в Україні

Україна традиційно славилася своїми майстрами. Адже створення власними руками унікальних речей дозволяє реалізувати майже весь творчий потенціал. Кожен такий витвір вимагає майстерності, терпіння, винахідливості. Українки майстерно володіють різними видами рукоділля: це в’язання спицями та гачком, шиття, вишивка, освоюють нові види рукоділля, такі як скрапбукінг, печворк, фелтинг та ін.

Для реалізації різноманітних творчих задумів ринок пропонує величезну кількість матеріалів і технік, які часом просто вражають своєю різноманітністю. Беззаперечним є той факт, що попит формує пропозицію. А попит на такі матеріали був і буде завжди, адже навіть у складних психологічних ситуаціях люди знаходять віддушину у створенні гарних ексклюзивних речей своїми руками, що вже казати про бажання творити, коли знаходишся на позитивній хвилі? Через стабільний попит з боку споживачів на українському ринку продовжують працювати як традиційні компанії, так і нові гравці, готові боротися за свого споживача.

І саме виставка — це той майданчик, де досвідчені компанії зустрічаються зі своїми партнерами, нові компанії заявляють про себе, а майстри мають можливість поспілкуватися у професійному колі, обмінятися новинами, повчитися новим технікам, дізнатися про нові матеріали.

У Росії таким майданчиком вже протягом 4-х років є виставка-продаж “Формула рукоділля”, яка двічі на рік проходить у Москві. Кожна активна російська майстриня вже була на виставці або чула про це свято рукоділля та творчості. У 2010 році виставку відвідали більше 20 000 осіб. А в 2011 році, 18-20 листопада, у ВЦ “КиївЕкспоПлаза” (вул. Салютна, 2-Б), свої двері відчинить виставка-продаж “Формула рукоділля в Україні”, яка порадує учасників широкою аудиторією відвідувачів, серед яких як представники спеціалізованої роздрібної торгівлі, так і майстри з усіх регіонів України.

 
 

Учасники

ceny bab

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска