Увійти · Зареєструватися
Ляльковий хоровод (фото Оленка-Кольорова)

Лялька Віолетта (A&K)

Фотографiя 1 з 7

Лялька Віолетта: Світ ще не знав більш видатної та гоноровішої ляльки ніж Віолетта! Ця красуня вміє чудово співати,прекрасно вишиває хрестиком і бездоганно прасує комірці - отже, ви вже зрозуміли, що спектр її діяльності найрізноманітніший, а список вмінь - найдовший!Віолетта має розкішне довге волосся темно-бузкового кольору і зелені очі,як листочки на деревах!Вона добре співає і дуже полюбляє це робити. Співає Віолетта там, де тільки з'являється:прогулюючись вулицями міста,у тролейбусі, у магазині, їдучи в метро на ескалаторі, вдома на дивані,на кухні, у гостях. Віолетта навіть влаштовує власні концерти у своєму помешканні для родичів і друзів. І якщо вам пощастить бути запрошеним на такий концерт - то знайте, що добрий настрій вам гарантований!

Лялька Ірен: Це найвеселіша лялька з усих найвеселих! Ірен завжди посміхається, і через це всі навкруги теж починають посміхатись! Вона дуже любить цукерки і взагалі все солоденьке! А ще Ірен подобається майструвати паперові кораблики і відпускати їх річкою в далекі подорожі! Ірен сподівається, що кораблики допливуть до моря і побачять безкраї простори на Сході і на Заході, на Півночі і Півдні. Ірен і сама любить море, неодноразово вона подорожувала ним, з татом, на великому човні. Тоді , вона добре запам'ятала цю водяну пустелю, вона не здалась їй сумною і мовчазною - навпаки, на морі весело кричали чайки і сонечко посміхалось згори, а Ірен посміхалась сонечку так, як тільки одна вона це вміє!

Лялька Федя: Федір дуже запальний і веселий хлопець! Він мріє літати на малесенькому, але з довгими крилами планері, щоб бачити під собою ліси, поля, міста і села - одночасно, щоб милуватися білими доріжками (бо вони чомусь дійсно білі згори) і головне, щоб навколо було небо - багато, багато неба і білі хмаринки, такі кучеряві й пухнасті, великі й маленькі, схожі на вату, або іноді на різних химерних тваринок, які будуть посміхатись Феді, а він - їм у відповідь!

Лялька Володя: Бешкетник, непосида і майже ніколи невгомовний Володя! Головне його захоплення – це танці, тому Володя має фірмові шкіряні з лампасами штани. Володя радіє і сміється, завжди розповідає удернацькі байки, майже ніколи не сумує. Якщо ж трапиться, що Ви побачите Володю засмученим, то ,найте –він обмірковує свої подальші дії. Володя має діда , теж Володю, але то неабиякий дід, він уміє все. Саме дідо навчив свого онука танцю, він розповідає йому химерні, а іноді навіть моторошні байки. Беручи приклад зі свого діда, Володя насить на його манер штани заправлені у чоботі! От такий от він, цей чудернацький Володя!

Лялька Сонька-Дрімка: Як можна здогадатись, лялька Сонька-Дрімка любить спати! Але не треба думати, що вона постійно спить. Сонька дуже любить свого блакитного ведмедика, якого носить завжди з собою, бо як же його не любити, коли він такий блакитний, як і її очі! Так, Сонька-Дрімка має великі блакитні очі, як і в її мами. Блище до вечора вони стають більш синішими, а вночі майже чорними, як небо,що протягом доби змінює свій колір - бо сонечко ховається десь далеко за обрій. Сонька любить небо вночі, з великою кількістю маленьких зірочок і з одним, але кожного дня різним місяцем. Вона щовечора відкриває віконечко біля ліжка і засинаючи, милується небом і зірочками, а поряд засинає її улюблений блакитний ведмедик.

Лялька пан Тодеуш: Так-так саме пан!!І це не через те, що Тодеуш має багато років, а просто через те, що не дивлячись на свій досить молодий вік, він здобув собі вже досить поваги у ляльковому світі! Він неймовірно талановитий диригент!І все це через те, що Тодеушу вдається диригувати майже всим, що видає або не видає хоч якісь звуки. Його диригентські прохання виконують тарілки,тихенько брязкаючи одна об одну,горнятка, що підстрибують на полицях, видаючи приємну мінорну мелодію. Пляшки співають йому кантати, а горщики на підвіконні весело й безтурботно виконують адажіо в Dмажорі. Тодеуш обожнює музику і наповнює нею своє життя - бо на життя приємно не тільки дивитись, а й слухати його мелодію.

Лялька Полька: Насправді лялька Полька немає ніякого відношення до польського народу - бо ім'я Поліна, їй дав дідусь, який є справжнім українцем ще з прадіда і діда прадіда! А Полькою її кличуть з дитинства - то й так і залишилось. Отже Поліна, як ви помітили, серйозна лялька і дуже задумлива. Хоча це тільки з першого погляду!! Насправді більше за все на Світі вона полюбляє бігати по жовтим листочкам і здіймати їх догори своїми зеленими чобітками, або обсипати ними і без того засипані клумби, плести чудові віночки і дарувати їх перехожим, вибирати найкращі листочки і приносити їх додому. Потім ставити їх в маленькі кольорові вазочки і милуватися кожного ранку, поспішаючи знову кудись у мандри!

Додав sestry-gaievi 13 листопада 2007

 

Коментарi

30 січня 2010

треба було більше виставити ляльків з одягами!

Коментувати
 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска