Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Товари Інформація

Роман Кофман

український композитор, диригент. Заслужений діяч мистецтв України (1994). Професор (1996). У 2011 р. був номінований і увійшов до шортлисту Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Народився 15 червня 1936 р. у Києві. Закінчив Київську консерваторію (клас скрипки М. Макаренка (1961), клас диригування М. Канерштейна (1971)). Утвердив себе як один з найбільш серйозних і різнобічних дириґентів в колишньому Радянському Союзі. Виступав із понад 70 оркестрами Європи, Америки та інших континентів. З 2003 по 2008 роки був музичним директором Бонна (Німеччина), де керував оперним і симфонічним оркестрами міста. З 1990 року є керівником Київського камерного оркестру. Серед наймасштабніших його робіт, представлених нещодавно в Києві, цикли усіх симфоній Шуберта, Бетовена і Моцарта (останній — вперше в Україні). «Якщо порівняння з Мравінським могло б звучати занадто сміливим, всі сумніви зникають після цього концерту (Роман Кофман і Мюнхенський філармонійний оркестр)» («Suddeutsche Zeitung», Німеччина). «Роман Кофман є дійсно одним із найвидатніших у світі дириґентів-інтерпретаторів» («Телеграф», Велика Британія).

Автор музики до фільмів: «Лише три тижні» (1971, т/ф, «Лаври» (1972, у співавт.).

У 2011 році видав художню книгу «Пасторальная симфония, или Как я жил при немцах» (К.: Дух і літера, 2011), в яку увійшли дві автобіографічні повісті.

 
 

Учасники

Настічка

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска