Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

Роман Мірошниченко Afrodita 5,89 Mb
Роман Мірошниченко Temptation 9,14 Mb
 
 
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Інформація

Роман Мірошниченко

Один з провідних гітаристів СНД. Володар «Гран-Прі» міжнародного джазового конкурсу-фестивалю «DoDж 2004». Виступав із зірками світового джазу: Al DI MEOLA, Frank Colon, Джіваном Гаспаряном, Saskia Laroo, Richie Cole, Milcho Leviev, Mario Parmisano, Joao Donato. Його гітара звучить у саундтреках популярних російських кінофільмів, в альбомах зірок російської естради. У манері гри Романа Мірошниченка критики вбачають вплив таких найвидатніших майстрів гітари, як Al Di Meola, John Mclaughlin.
Характерні виконавські риси Романа Мірошниченка — це яскрава мелодійність, бездоганне імпровізаційне мислення, віртуозні пасажі й оригінальне звучання акустичної гітари в сукупності з новітніми технологіями гітарного обладнання.
Роман є офіційним обличчям компанії Ovation Guitars на території СНД. У 2003 створює свій сольний проект RMProject, який регулярно і з великим успіхом виступає у багатьох містах СНД І Європи, на сьогодні є одним із найбільш бажаних колективів інструментальної музики та частим гостем-хедлайнером найбільш престижних джазових та гітарних фестивалів.
http://www.romanmiroshnichenko.com/

 
 

Учасники

Art-Vertep, nady

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска