Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Товари Інформація

Небесна Копалина

Назва CELESTIAL MINE походить з вірша Ю.Польченко. «Якимось людям, якійсь людині», який був написаний англійською.

За кілька років експериментувань були записані магнітоальбоми DELIRIUM та HOME LEFT BEHIND.

В 1992 році Юрій Польченко отримав запрошення від INDEPENDENT MUSIC NETWORK (США) відвідати спілку незалежних музик, щоб взяти участь у спільному музичному проекті. (Згодом, ця організація взяла собі логотип розроблений Ю.П). Опинившись в Каліфорнії серед відомих і не дуже музикантів (місто Ukigh) Юрій згадав накопичені СЕLESTIAL MINE твори і показав новим приятелям майже 30 своїх пісень. Згодом на студії Russian River Studio (власник Ken Ingels) чотири твори були записані і схвально прийняті американцями. Відкривався ніби новий шлях у творчості, але потрібно було повертатись...

Після повернення Юрія додому команда починає працювати над «англійською» програмою і, нарешті, на соло-концерті в клубі БАРВИ працівник Британського Посольства помічає тріо і пропонує підтримку (бува й таке). В лютому 1997-го запис альбому MIST OF DANCE за фінансової допомоги Посольства Великої Британії було вже закінчено. Презентація відбулась у клубі Посольства за участю Посла Великої Британії Пана Роя Ріва та багатьох представників мас-медіа.

В 1998 році СМ запрошує скрипальку Мар’яну і починає працювати в Україні під назвою НЕБЕСНА КОПАЛИНА. В тому ж році записує свій другий альбом СПЛЯТЬ ЯНГОЛИ.

В 2000 році КОПАЛИНА запрошує нового ударника Дмитро Коломійця і працює над третім альбомом. На початку серпня того ж року гурт їде до італійського фестивалю SPIRIT OF WOODSTOCK’2000, на якому стає хедлайнером, а Юрія Польченка слухач обирає «Mister Rock’n’Roll».

В квітні 2001 року НЕБЕСНА КОПАЛИНА запросила нового скрипаля Олександра Єгорова. Таким чином саунд КОПАЛИНИ отримує клавішні та енергійну скрипку. CELESTIAL MINE продовжує генерувати нові пісні і стверджувати принципову мелодійність та щиру енергетику свободи. В серпні хлопц зачиняються на студії АРКАДІЯ та записують 12 речей свого наступного третього альбому.

В 2002 році гурт видає свій перший компакт СПЛЯТЬ ЯНГОЛИ (Atlantic), відвідує вдруге Італію та багато виступає.

Склад:

Юрій Польченко - спів / гітара

Дмитро Коломієць - ударні

Сашко Єгоров - скрипка / вокал

Генадій Кліменко - бас

 
 

Учасники

Настічка

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска