Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Потік Афіші Товари Інформація

Літературно- мистецький журнал Provocatio

Provocatio – новий літературно-мистецький журнал, пріоритетом котрого є передусім справжність та довершеність творів, якої б форми вони не набирали. Кожний номер орієнтований не на миттєве короткочасне існування, про яке одразу забувають, а на вагомість та загальнозначущість, що не тільки лишається, як те, чого просто не можна забути, а й претендує на роль містка у нову епоху.

Нова епоха постане тоді, коли різні, прагнучі досконалості люди, розкидані по закутках нашої країни, нарешті об’єднаються у просторі, де, реалізовуючи себе, отримають шанс бути почутими. Provocatio – спроба створення такого простору.

Поміж безмежжя інтернет-сайтів, які зазвичай переповнені дешевими підробками, названими «поезією», «прозою» і подібними їм іменами, що, наче шляхетні титули хочеться носити усім, поміж народжень та смертей одноденних газет і журналів, серед незграбних кітчів, що часто називають «слем», куди зливають те, що неспроможне стати літературою, знайти щось дійсно варте уваги майже неможливо. А коли шляхта стає несхожою на шляхту – титули нівелюються. Provocatio – спроба повернути цим титулам їхню колишню велич.

З латинської Provocatio – виклик. Це виклик усім, хто зараз носить титули і в кого їх відібрали, усім, хто не хоче їх носити внаслідок їх нівеляції, врешті, усім, кому під силу їхній тягар і хто здатний пронести їх неушкодженими крізь багнюку.

«Це виклик напруження свідомості, яке одне тільки і перетворює читачів з пасивних споглядальників на активних зацікавлених, що здатні по-справжньому як оцінювати, так і цінувати. Provocatio – виклик цілого світу і водночас виклик у світ. Це виклик у існування, виклик у життя, виклик у справжнє. І передусім – виклик себе, кожного індивідуального себе ще здатного на свободу та сміливість мислення. Цей виклик жадає відповіді».

Ми прагнемо:

1. Дати орієнтир, який дозволить не згубитися поміж дешевого творива, що тисне з усіх боків і дезорієнтує своєю кількістю.

2. Об’єднати талановитих людей, що прагнуть більшого, ніж сурогату і здатні на творення справжнього.

3. Повернути літературі і загалом мистецтву їхню прасилу та вагомість.

 
 

Учасники

Art-Vertep, Моллі

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска