Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

Роллік`с День у день (2007 p.) <p>3,44 Mb</p>
Роллік`с Частіше посміхайся :) (2007 р.) 3,64 Mb
 
 
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Статті Інформація

Роллік`с

Склад гурту:

  • Ігнатов Дмитро (вокал, тексти)
  • Міщенко Максим (гітара)
  • Мурашов Олександр (бас, музика)
  • Андрієнко Олександр (барабани)

Про назву: походить від англійського «Rollick», що в перекладі означає бавитися, шуміти або робити незвичайні витівки. Логотипом гурту є кроляча морда, стилізована в назві під літеру «О». Виходить такий собі кроль-шкідник, який добре стрибає, все гризе, а головне є твариною плодовитою. Назва команди не має жодного відношення до відомого годинникового бренду.

Коротка історія гурту:

Гурт створений у 2000 році в Херсоні і спочатку виконував хіп-хоп, реп музику з використанням семплів. Пізніше стиль музики змінився на альтернативний з начиткою (дехто називає реп-кором). У 2002 році набули статусу лауреатів 2-ої премії в номінації «танцювальна музика» на фестивалі Перлини Сезону. 2002-2004 р.р. - спільна робота з гуртом Тартак в рамках проекту «Тартак та друзі» (зйомка та ротація кліпу на пісню МікрОFF/ONна перевірка, спільна пісня потрапляє до другого альбому гурту Тартак „Система нервів”, численні виступи на найбільших столичних майданчиках), записи нових пісень, одна з яких протягом двох тижнів посідає перше місце в чарті ТОП-10 на ФДР-радіоцентр; співпраця з dj. Nero – створення реміксу на пісню „Мікрофонна перевірка” (2004 р.), „День у день” (2005 р.). Виступ на фестивалі „Таврійські ігри”-2004 з гуртом Тартак. 2004-2005 команда працює з музикантами для створення та виконання «живого» матеріалу і з цього моменту «Роллікс» перетворюється на повноцінний гурт. Пісня „Хвора генерація”, створена ще у 2001 році, входить в перелік відомих пісень доби Помаранчевої революції. Участь в програмі „Свіжа кров” та ротація на телеканалі М1 (2005 рік), фестивалі «Рок-Січ-2006». 25 червня 2006 року гурт став одним з учасників 8-го міжнародного Фестивалю «Чайка», який проходив 17.09.2006 року в Палаці Спорту, того ж року отримав титул лауреату фестивалю «Перлини Сезону-2006» в номінації «рок-музика»; 03.09.06 гурт став переможцем конкуру «Урбан Саунд» в рамках щорічного Фестивалю «Снікерс Урбанія», за що в подарунок отримав кліп та його ротацію на М1 (протягом 4-х тижнів з 4.11.06-02.12.06). 22 червня 2007 року столичний лейбл «Lavina Music» видав дебютний альбом гурту під назвою «МікрOFF/ONна перевірка».

Про стилістику:

Команда співає виключно українською мовою через своє переконання в тому, що справжня українська музика може звучати тільки українською мовою. В своїх піснях «Роллік’с» не обмежується якоюсь однією тематикою, а намагається розкрити побільше життєвих ситуацій, які близькі сучасній молоді. В творчості гурту завжди буде місце розважальним темам, сумним і філософським, соціальним та політичним, темам кохання, почуттів та емоцій. При цьому гурт у своїй творчості займає активну громадянську позицію. Детальна інформація про гурт та його учасників на rolliks.com.ua

На даний час найвідомішими синглами гурту є: «МікрOFF/ONна перевірка», заспівана разом з гуртом Тартак і офільмована у 2003 році; «Частіше посміхайся», що асоціюється з Фестивалем «Snickers Urbaniя-2006» (відео 2006 р.); «День у День» - потужний радіо сингл зразка 2007 року, на який в кінці червня відзнято відеокліп. Однією з родзинок платівки є також переспів (кавер-версія) пісні гурту Тартак «Стільникове кохання» у важкому прочитанні, притаманному стилю «Роллік’са».

 
 

Учасники

Тетянка

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска