Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
Інформація

Аркадій Стрелов

Кримський живописець. Пейзажист.

Стрелов Аркадій Юхимович народився в 1923 році в селі Шухра, Іванівської області. Тут, серед роздольних лугів і ріллі з тінистими, прохолодними перелісками, пройшли перші роки життя художника. Після закінчення ремісничого училища в Іванові, працював токарем на заводі.

У 1942 році пішов на фронт, демобілізувавшись, вступив до Іванівського художнього училища, де його викладачами були досвідчені педагоги І.Д. Калашников, М.І. Малютін. Спілкування з ними зміцнило прихильність до традицій російської школи реалістичного пейзажного живопису з її глибокої образної змістовністю. У 1950 році він закінчив училище і приїхав до Ялти.

Своєрідність кримського пейзажу, пронизаного сонячним світлом, в якому виявляється чистота і повнозвучність природних колірних відтінків природи в їх тональній єдності, змінили творчий почерк художника.

Полотна, написані у 60-70 роках, побудовані на гармонійному поєднанні і тонкій нюансировці небагатьох сіро-зелених і синіх тонів, в них з'являється повітря, що позбавляє об'єми застиглої різкості.

Стрелов-пейзажист створив свій, тільки йому властивий образний світ, який залучає глядача до сфери добрих і світлих ліричних почуттів, відмічених цілісністю ставлення до природи.

З 1958 року він учасник республіканських та всесоюзних виставок. Його роботи експонувалися в Угорщині, Канаді, Польщі, Швейцарії, Японії, США, Греції, Голландії.

З 1961 року Стрелов - член Спілки художників СРСР.

Багато подорожував по країні. Він побував у Заполяр'ї, на Кольському півострові, виходив пішки Іванівську і Володимирську області.

Жив і працював Аркадій Стрелов у Ялті.

Його роботи знаходяться в музейних та приватних колекціях України, Росії та інших країн.

Роки життя: 1923 - 1994 рр.

 
 

Учасники

nady

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска