Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

 
 
 
Потік Афіші Інформація

Український Тиждень


Перше число нового україномовного суспільно-політичного журналу «Український ТИЖДЕНЬ» побачило світ 2 листопада 2007 року. Це спільний проект австрійської компанії ECEM Media GmbH та відомого журналіста й телеведучого Юрія Макарова. «Український ТИЖДЕНЬ» зайняв досі вільну нішу вдумливого журналу, в якому поєднуються неупереджена інформація, кваліфікована аналітика та матеріали для неквапного читання.

 

            «Дещо спрощено я можу сказати так: «Український ТИЖДЕНЬ» – журнал не для гортання, а для читання, – каже шеф-редактор Юрій Макаров. – Наше видання відрізняє від більшості журналів в Україні наявність авторської інтонації та певна заанґажованість у питаннях, пов’язаних з поняттями «національний інтерес», «національний проект», «національна ідентичність». Загальна інтонація розмови підкреслено спокійна, а стиль передбачає зрозумілість викладу, зокрема, і для непідготованого читача. Звісно, особистісна інтонація авторів не має заважати їм бути максимально коректними та об’єктивними, бо видання не пов’язане з інтересами жодної політичної сили чи економічної групи в Україні. Є низка дуже успішних проектів серед найстарших українських інтернет- та бізнес-ЗМІ, що сповідують саме такий, авторський підхід у журналістиці. Це заохочує повторити їхній успіх в сегменті суспільно-політичного видання”.

 

            «Український ТИЖДЕНЬ» виходить щоп’ятниці у звичному повнокольоровому форматі А4 на 84 сторінках і коштує близько 5 грн. Дизайн видання – класичний, стриманий, акуратний, що позиціонує журнал як вдумливий, зі спокійною інтонацією.


 
 

Учасники

Jenua

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска