Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Vasya Club Не пускай дівча гуляти 2.97 Mb
Vasya Club Ізмєна. (2006) 6.10 Mb
Vasya Club Бджілка 7.53 Mb
Vasya Club Сільвер Боб (піратська пісня) 4.91 Mb
Vasya Club Августа (акустика) 5,35 Mb
Vasya Club Конокрад (2006 р.) 7,48 Mb
 
 
Потік Афіші MP3 Товари Інформація

Vasya Club

Щира і мужня людина. Український шансоньє-волоцюга. Один з тих небагатьох щасливців, хто вміє писати пісні одразу народними. Він співав до кінця, і як кожен смолоскип — на всю горів, своїм горінням не одній людині припікаючи душу.

Хтось пам’ятає його на першій «Червоній руті». Більшість міст на Дніпрі бачили його з козацькими регатами в кінці 90-х. З концертами — здебільшого Львів, Франківськ, Чернівці. З Києва, з «Культурних героїв» у 2002-му, ми вперше привезли записи «Васі клаб» до Дніпра і вони почали «гуляти». Але виявилося, що і Василь, і його пісні були тут до цього. Як і в Полтаві, чи в Гуляйполі, «Хіпана» співали всі. Він був ніби завжди «своїм», добрим товаришем з юності. Ним він і лишився — «батальйонним развєдчіком», котрий не кине.

Дуже хочеться вірити, що це просто Господь засумував там, нагорі, й покликав до себе Васю, щоби на дозвіллі дуетом співати хвацьких Васиних пісень. Дуже хочеться вірити, що їм там разом буде добре і весело. Назавжди. І що в нас тут, допоки нашого віку, теж буде незле життя — бо все-таки Вася і нам залишив свої іскристі пісні. Нехай і замість себе…

 
 

Учасники

Тім, Anna Feedyourhead, Vramin, pashtetUA, ceny bab, nady

 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска