Увійти · Зареєструватися

Шукаєш автора?

 
, - . 1 3 4 5 9 : A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
Ї І А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я а в г д ж з и к л м н о п р с т у ф х ц ч ш я
 

Популярні автори

 Оркестр Че

Оркестр Че

Оркестр Че – харьковская группа, которая образовалась в 2002 году.

 

Фестиваль Одна маленька свічка

Ідея фестивалю: сприяння взаємодії україномовної та російськомовної традицій поезії та бардівської пісні в Україні, відкриття нових молодих авторів, створення простору для спілкування авторів-початківців з визнаними майстрами слова, встановлення контактів

 
Віда Огнєнович

Віда Огнєнович

Віда Оґнєнович (нар. 1941 року в селищі Дубочке, Чорногорія) — сербський театральний режисер, драматург, дипломат. Навчалася у Белградському університеті та університеті мистецтв, Сорбонні та Університеті Міннесоти.

 
 

Всі автори

 
 
 
Олександр Оніщук

Олександр Оніщук

Пейзажі – живі та тонкі, можна навіть сказати переливчасті, ваблять око глядача не вперше. За 22 роки життя – більш 60 виставок, поглядів, цікавих знайомств та нових фарб.

 
Лідія Орел

Лідія Орел

За 38 років праці в Музеї нею та за її участю зібрано понад 15 тисяч експонатів, переважно на Поліссі. Вона є автором етнографічної експозиції "Полісся" в Музеї. За всі ці роки має понад 300 публікацій в періодичній пресі, тематичних збірника

Осколкі Сна

Группа образована в начале девяностых студентами Днепропетровского государственного театрального училища во время написания саундтреков к спектаклям. Исполняет песни на русском, украинском и английском языках. Первая запись состоялась в студии К.

 
 
Ctrl 1 2 3 4 5 6 Ctrl
 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска