Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Магазин-музей Мамай / Акція на честь відкриття Магазину-музею «МАМАЙ»!

Мистецька аґенція Арт-Вертеп  приготувала сюрприз для мешканців та гостей міста Дніпропетровськ на честь відкриття 19 грудня (на Миколая) магазину-музею «МАМАЙ» - акція «Поміняй Купон на знижку!»

В магазині-музеї Мамай підібрана ексклюзивна колекція авторських робіт митців Подніпров`я та всієї України. Ви зможете ознайомитися та придбати цікавий презент на Новорічні, родинні та інші свята від майстрів Львова, Тернополя, Києва, Харкова, Дніпропетровська, Сімферополя. Львівське гутне скло, кераміка з Опішні, авторські прикраси та аксесуари зі Слов`янська, Запоріжжя, Херсона, традиційний та модерний одяг, ляльки та іграшки, інтер`єрні декори.

 

Тоді ж, 19 грудня, розпочав свою роботу інтернет-магазин www.MAMAY.info - унікальний проект, де мистецтво і подарунки невід’ємно  існують разом серед легенд та дум про головного героя Степової України козака Мамая.

Акція «Поміняй Купон на знижку!»

Для участі в акції необхідно роздрукувати електронний купон, зображений нижче, заповнити анкету купону та обміняти заповнений купон на знижку з 19 грудня 2010 року до 14 січня 2011 року в магазин-музей «Мамай». Розмір знижки ви зможете обрати самі, а користуватися нею можливо весь 2011 рік!

Адреса магазину-музей "МАМАЙ":
м. Дніпропетровськ
пр. Карла Марса, 18,
будівля Наукової бібліотеки біля Історичного музею ім. Д.І. Яворницького.
Телефон для довідок:
+38 (0562)
463401
Адреса інтернет-магазину:
www.MAMAY.info

Тож, не зволікай, ставай учасником акції і користуйся різдвяним подарунком від магазину-музею «МАМАЙ» цілий 2011 рік!

Попереду Різдвяні Свята!

Товари магазину розраховують на те, щоб стати приємним Подарунком для тих, хто цінує оригінальність та неповторність речей! Різдвяні Свята – найкращий привід для оригінальності.

***

Мистецька агенція Арт-Вертеп пропонує свої послуги для створення Вашого особистого свята за рідними українцям традиціями!

Врахуємо всі Ваші побажання та наповнимо свято яскравими дійствами, відкриємо світ етнічного шоу-бізнесу та дістанемо Зірку з багатого на таланти неба України та світу!

Не пропусти найцікавіші та найчарівніші вечори з МА Арт-Вертеп – слідкуй за подіями культурного життя українців,
підпишись на розсилку мистецьких новин на www.Artvertep.com

Культура твоєї Країни починається Тебе!
Шануй Своє! Відпочивай з Арт-Вертепом!

Електоронний купон:

 

 
 

Додав Art-Vertep 19 грудня 2010

Про автора

Мистецька аґенція АртВертеп приготувала подарунок для мешканців та гостей міста Дніпропетровськ – відкриття свого другого магазину подарунків та сувенірів ручної роботи під назвою «Магазин-музей МАМАЙ».

 

Коментарi

18 грудня 2010

У вас глюк на офіційній сторінці крамниці

19 грудня 2010

вже виправили

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска