Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Рок-Вар'ятЕ Кораллі Небеса За Нас (2012 р.) 5.02 Mb
Рок-Вар'ятЕ Кораллі Августа 5,59 Mb
Рок-Вар'ятЕ Кораллі Пісня буде поміж нас (2011 р.) 6,03 Mb
Потік Афіші MP3 Інформація

Автори / Рок-Вар'ятЕ Кораллі / Карпатський протяг - дія Дністрова!

"Плачуть Карпати,
Реве Дністер та стогне Прут
Не годні вже тримати
Пластиковий бруд..."

Трембітно-амбітні КораЛЛі повернули домів з фестивалю Арт-Поле (село Уніж, Івано-Франківська область), де мали відповідальне відрядження - "Дію Дністрову". Це окремий вид та продовження відчайдушних акцій Карпатського Протягу.

Звернення АЛЛів до вільного люду:

"Майте на увазі, друзі, що за неофіційними спостереженнями останніх років, саме завдяки потенціалу гірських річок здійснюється невизнане переміщення побутових відходів з Карпатського краю. Шлях їх веде до низин, далі до Дністра, а тоді Чорного та інших морів. Найбільш видимі прояви цього – накопичення пластикових пляшок в річкових долинах. Виконавши резонансний привселюдний сплав гори непотребу річками аж до низинної течії р. Дністер, ми намагалися оприлюднити шлях відходів та підняти питання екологічної культури населення разом з відповідальністю органів влади."

Як то було....
(http://1043.com.ua/videonovyny-kanalu-24/60807-ramkah-lart-poljar-koralli-zdijsnjujut-ldiju-dnistrovur)

Четверо у човні. Не рахуючи пластикового баласту за бортом. Це чергова дія відчайдухів, яку започаткував івано-франківський етно-гурт КораЛЛі. «Сухопутна» частина колективу очікує на квартет, котрий наважився сплавлятися річкою, на березі Дністровського каньйону. Саме тут, розташувався фестивальний майданчик «Арт-Поля», учасником якого є гурт «КораЛЛі». Наразі імпровізованим виступом зустрічають героїв акції, яка має на меті очистити береги рік. І зокрема Дністра. "Карпатський Протяг" - так називається масштабний еко-мистецький проект, якому вже понад рік. З приміського потягу відчайдухи пересіли на водоплавний транспорт, однак їх місія незмінна - боротьба з пластиком. Це третя акція Карпатського протягу, яка отримала назву "Дія Дністрова". За два дні її учасники подолали на човні близько сімдесяти кілометрів. По дорозі назбирали чимало так званого «пластикового спаму». За допомогою трембіти та ріжків привертали увагу людей на берегах, а мегафоном сповіщали про мету свого сплаву.

Ланка ТБ:
http://www.youtube.com/watch?v=lATZYi6asPQ

Як відбувався сплав. Від авторів:
http://sxublenuy.livejournal.com/32642.html

АртПоле, фотогалерея:
http://orkin.sumno.com/gallery/artpole-2011-odyn-den-z-festyvalyu/

 
 

Додав Sh.Ocean 27 липня 2011

Про автора

КоралЛі (не плутати з Коралі) були б звичайнісінькою, як би там не називали, Рок з Етно, чи Фолк та Фанк до того всього бандою, якби не кілька дрібниць і одне «але». Про дрібниці - не тут і не сьогодні, а про «але» - обов'яз

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска