Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Інформація

Автори / Марек Краєвський / У Львові презентували ретро-детектив Марека Краєвського «Числа Харона»

15 вересня, у Львові відбулась презентація нового детективу відомого польського письменника Марека Краєвського «Числа Харона». Опісля була перша екскурсія місцями подій романів Марека Раєвського. Власне, ці події розгортаються як відомо, саме у Львові.

«Числа Харона» – третій роман-детектив з «львівського циклу». Нагадаємо, попередні романи перекладені українською - «Голова Мінотавра» («Піраміда», 2009) та «Еринії» («Урбіно», 2010).

Автор роману повідомив, що у травні 2012 року вийде ще одна книга з «львівського циклу».

Український переклад «Чисел Харона» побачив світ невдовзі після видання його в Польщі у травні цього року, де книжка одразу посіла перші місця в списках бестселерів. На українську мову роман переклала Божена Антоняк.

« Це п’ятий ювілейний приїзд Марека Краєвського в Україну. В жодній країні він так часто не буває, як у нас» ,– зазначив видавець Анатолій Івченко.

За його словами, події в книзі розгортаються в 1929 році в Львові. Головним героєм є комісар Едвард Попельський. Ареною всіх подій є сучасна вул. Антоновича, де живе головний злочинець.

За сюжетом детективу комісар Попельський закохується у єврейську дівчину. На обкладинці зображені єврейські літери. «Це можна сказати найбільш єврейська книжка Марека», – наголосив видавець.

Особливу роль автор в романі відвів математичним головоломкам. В такий спосіб Краєвсьький хотів нагадати усім читачам, що в довоєнний період Львів був математичною столицею.

Заступник Львівського міського голови Василь Косів вручив польському письменнику відзнаку «Золотий герб міста Львова» .

http://galinfo.com.ua

 
 

Додав Sh.Ocean 17 вересня 2011

Автори пов'язані с новиною

Форум видавців

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска