Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Іван Лопатченко / Ірена Карпа буде презентувати «Гімалайську піцу» у Києві два дні

Перші офіційні презентації нового роману Ірени Карпи «Піца «Гімалаї» у Києві пройдуть 6 та 7 жовтня у Книгарні «Є» та Книжковому клубі «Читай город».  Величезний попит на довгоочікувану книжку, призвів до того, що перший наклад у 8 тисяч примірників розійшовся за перші 3 тижні продажів.

Роман «Піца «Гімалаї», який вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», це історія про дівчину з дивним ім’ям Редька, що безперестанно мріє про мандри. Старша сестра скидає героїню з небес на землю: краще б на роботу влаштувалася — он хоч піцу доставляти. Тільки от у Редьки, вочевидь, у крові дзен-туризм. Одна коробка з італійським наїдком стає для дівчини справжньою скринькою Пандори, і тепер вже інстинкт самозбереження жене її від київської піцерії через Ляйпціґ до Тибету. Піцу замовляли? А нове життя?

 

Про свою нову книжку Ірена Карпа відмічає наступне: «Ідея її виникла під час мого першого великого Гімалайського походу. Я наче побачила фінальну сцену фільму, який колись знімуть за цим, тоді ще не початим, романом. Відтак почався довготривалий збір матеріалів до книги - лиця, ситуації, міста, будівлі, діалоги... Всі ці замальовки взагалі мають пан азійське походження, від Тибету до Лаосу. Купа списаних блокнотів, від фотографованих репортажів тощо». Варто відмітити, що вперше в українській сучасній літературі до книжки додано справжні комікси, які дуже влучно передають настрій роману.«Комікс - це ще одна ідея»- зазначає Ірена Карпа. «На першому місці текст, а не просто красива картинка. Ці наші кілька ілюстрацій - це такий собі трейлер до того, що можна робити, коли поєднувати захопливі тексти і вдалу візуалізацію. Це не ігри для підлітків, а окремий повноцінний жанр, страшенно популярний, приміром, у Франції.»

 

Презентації роману «Піца «Гімалаї» у Києві пройдуть 6 та 7 жовтня:

6 жовтня о 18:00 у Книгарні «Є», вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті ворота».

7 жовтня о 18:00 у Книжковому клубі «Читай город», вул. Б. Хмельницького, 3б, ст. м. «Театральна». 

 
 

Додав vanyalop сьогодні о 15:53

Про автора

Література, мистецтво, творчість.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска