Учасники

Потік Афіші Галереї Статті Інформація

Автори / Мистецька аґенція Арт-Вертеп / Футбольно-літературна збірна України обіцяє взяти реванш у Дніпропетровську.

Футбольно-літературна збірна України обіцяє взяти реванш у Дніпропетровську.

27 жовтня в Дніпропетровську відбудеться презентація збірки «Письменники про футбол» (укладач Сергій Жадан) та футбольний матч Літературної збірної України з Командою музикантів Дніпропетровська.

Після програшів збірним читачів у Львові і Харкові та драматичної нічиєї в Києві з командою Літклубу «Маруся», літературна збірна України обіцяє виграти матч у дніпропетровських музикантів!

Передуватиме футбольному поєдинку зустріч письменників (С. Жадан, С. Ушкалов, С. Рожко, І. Зарудко – м. Харків, Євген Положій – м. Суми) зі студентами в Дніпропетровському національному університеті (11:00, 1-й корпус ДНУ, 9-й поверх, ауд. 908, пр. Гагаріна, 72) та о 13:00 автограф-сесія в новому приміщенні UA-Арт-крамниці «Білокнижник» за адресою вул. Червона 11 (між вулицями Комсомольська та Чкалова)

17:00 - футбольний матч Літературна Збірна України: (С. Жадан, С. Ушкалов, С. Рожкo, І. Зарудко, І. Лопатченко – Харків, Є. Положій - Суми, М. Волохань, О. Чиж -Дніпропетровськ) проти Музичної збірної Дніпропетровська (Роман Забуга, Андрій Удовиченко - Гражданин Топинамбур, Микола Константинов - Вертеп, Артем Гречка - Тайна Третьої Планети, Денис Заіменко - ех-Некакукули, Тихон Левченко - Limited Edition, Антон Слєпаков - …и Друг Мой Грузовик.). Комсомольський острів (футбольне поле в кінці Зоопарку)

20:00 - After-party. Презентація збірки «Письменники про футбол» в Арт-Центрі Квартира (вул.. Червона площа 3)

Довідки за телефоном 095-230-11-33, або mail@artvertep.dp.ua

Додав Sh.Ocean 27 жовтня 2011

Про автора

Мистецька Агенція «Арт-Вертеп» - громадська організація, заснована у 2001 році. Діяльність Аґенції охоплює всі напрямки сучасного мистецтва: музика, кіно/театр, література, образотворче мистецтво; ярмарки, спортивні змагання, історичні