Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

АртПоле НагУаль. Никодим играет с облаками (2009 р.) 6,50 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Інформація

Автори / АртПоле / Замерзлу "ДахуБраху" не пускали зі сцени

15-16 жовтня у Бахчисараї відбувся етно-фестиваль "Східні ворота: АртПоле-Крим". На подвір'ї місцевого Ханського палацу провели майстер-класи з вишивки золотою ниткою і гончарства. Музичну сцену поставили біля Східних воріт кам'яного міста "Чуфут-кале". Тут виступили кримськотатарські колективи "Макьам" і "Бельбек", з польського Любліна приїхав "Оркестр св. Миколая".

"На концерті біля Східних воріт було з 700 осіб, - каже організатор фестивалю Тетяна Кушка. - Багато бахчисарайців злякалися холоду. Хто прийшов, ховалися по наметах-ресторанах, аби зігрітися. Решта танцювали біля сцени. Концерт закінчився біля першої ночі. Останніми грали київська "ДахаБраха". Музиканти померзли, але їх не хотіли пускати зі сцени, кричали "на біс".

До Бахчисараю приїхав голова Ради кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв. Також були гості з Києва, Дніпропетровська і Сімферополя. Приїжджі жили у місцевих готелях та наметовому містечку.


http://gazeta.ua

 
 

Додав Sh.Ocean 18 жовтня 2011

Про автора

Агенція "АртПоле" — фестивалі, концерти, виставки, вистави, читання та ін., мистецькі акції, які ми вигадуємо, розробляємо і організовуємо. Ми доволі суб'єктивні — працюємо лише з тими авторами, творчість яких вражає і надихає нас.

Автори пов'язані с новиною

ДахаБраха , АртПоле

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска