Увійти · Зареєструватися
 

Потік Афіші Інформація

Автори / Іван Лопатченко / Галина Вдовиченко презентує «Бору» в Тернополі та Вінниці!

«Бора» - саме таку магічну назву носить нова книжка лауреатки конкурсу «Коронація слова» Галини Вдовиченко. Презентувати новий роман в Тернополі авторка буде 22 листопада, а у Вінниці – 1 грудня.

Вийшовши друком на початку осені, у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля»,новий романГалини Вдовиченко «Бора»одразу привернув увагу літературного суспільства темами, яких торкнулась авторка – це розкіш живого спілкування тащо буде з людством, якщо раптом перестане існувати Інтернет. Сюжет роману розгортається навколо Христини Бори, яку всі називають просто - Бора.Вона працює у видавництві, редагує книжки та пише власний роман, аж раптом отримує в подарунок особняк у Львові й ніяк не може збагнути, за які заслуги. Розплутуючи цю таємницю, Бораживе в будинку, який став притулком для людей і тварин: дівчинки-підлітка, давньої подруги, старого чоловіка та дивакуватого хлопа з перебитим носом, кота і собаки. У новій домівці герої пізнають найбільшу розкіш у світі - розкіш спілкування.

 

Про роман «Бора» сама Галина Вдовиченко зазначила наступне: «Нова книжка – про пошук Дому та «своїх людей». У романі головна героїня Христина Бора, демонструє, що справжнє щастя - це живе спілкування один з одним, а не переховування за бездушними моніторами, вигаданими ніками та чужими фотографіями в мережі». Редактор роману «Бора», лауреатка Шевченківської премії Галина Пагутяк, відмітила наступне: «Спокійна світла розповідь про те, як можна будні перетворити на свята, як ступити крок до щастя, як здійснити бажання». А письменниця Дара Корній, також лауреатка конкурсу «Коронація слова», емоційно радить усім прочитати роман «Бора»:«Із величезним задоволенням хочу порадити усім цю чудову книгу – по-перше - за позитив, якого сьогодні надто бракує в літературі, а по-друге - за душевність,  її бракує ще більше».

 

Презентація у Тернополі пройде 22 листопада о 18:00 у Книгарні «Є», вул. Валова, 7-9.

У Вінниці 1 грудня о 18:00 у Книгарні «Є», просп. 50-річчя Перемоги, 26. 

 
 

Додав vanyalop 14 листопада 2011

Про автора

Література, мистецтво, творчість.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска