Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Інформація

Автори / Інтелектуальний часопис Res Publica Nowa / Програма "Партнертство Вільного Слова"

Програма «Партнерство Вільного Слова», що здійснюється з 2009 р., ставить перед собою мету співпраці з редакціями журналів держав колишнього Східного Блоку, заснованого на інтелектуальному обміні і спеціалізованому досвіді. Завдяки перевиданню текстів, організації зустрічей, дебатів і конференцій, ми хочемо поліпшити якість дискусії про країни, що лежать на схід від Польщі, а також створити мережу інтелектуальних спільнот, які обмінюються своїми досягненнями.

Нашим задумом є також наближення польської та європейської громадських думок до питань, якими живуть впливові інтелектуальні спільноти таких країн, як Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Латвія, Росія, Україна та інші. З цією метою ми ідентифікуємо партнерські видання та центри з цих країн, щоб домовитися про вибір найбільш цікавих сюжетів з регіональних і національних дебатів. Ці центри не повинні мати про-європейського профілю, можуть підходити до культури вибірково. Важливо, щоб вони були адресовані до молоді або інтелектуальним співтовариствам.

Ми хочемо, щоб сюжети перекладених і порівнених між собою статей стосувалися важливих проблем культури, суспільства, політичних ідей, а також містили роздуми, що стосуються публікації нових книг і перекладів. Тексти з вищезазначених держав ми збираємося порівнювати з висловлюваннями на подібні сюжети, опублікованими в суспільно-культурних виданнях Західної Європи. Ми вважаємо, що тільки завдяки такого роду активності і співробітництву культурних центрів, майбутня європейська інтеграція буде мати солідні підстави для розвитку.

Проектом зацікавлений також портал www.eurozine.com, який є платформою європейських культурних видань.

 
 

Додав ceny bab 10 вересня 2011

Про автора

Часопис «Res Publica Nowa» (Польща) Щоквартальний часопис ліберального профілю, що публікується у Польщі з 2008 року.

Автори пов'язані с новиною

Проект ДНК міста

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска