Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Козацьке селище Мамаєва слобода / Різдвяні гуляння на "Мамаєвій Слободі" (фото та відео)

Вже за традицією "Мамаєва Слобода" гостино запрошує всіх на свята. Не виключенням став і сьогоднішній день. Усього за декілька кілометрів від центру Києва, там збереглося козацьке селище, прийшовши куди, ви начебто переноситеся в минуле.

Тож сьогодні, у день Різдва Христового, на "Мамаєвій Слободі" влаштували справжні народні гуляння, на яких побувало й "Молоде радіо".

Святкування розпочалося о десятій ранку. Протягом дня там діяв ярмарок майстрів, де рукодільники продавали безліч своїх робіт, серед яких були вишиванки, прикраси, іграшки, глиняний посуд, вироби з шоколаду та багато іншого.

У цей час по селищу ходили колядники й співали пісні, а також розігрували справжнє різдвяне дійство.

 

 

Не оминули вони жодної хати, зайшли заколядувати навіть у шинок, де можна було смачно попоїсти українські страви.

А хто не хотів у шинку, міг підкріпитися на свіжому повітрі, для цього на відкритому вогнищі варилося три казани козацького кулішу.

 

Тож кожен міг себе відчути козаком, з’ївши куліш чи бутерброд з салом та запивши традиційним хмільним напоєм козацької доби - медовухою або чимось іншим.

Той хто смачно пообідав, міг з козаком на підводі відправитися в подорож по селищу.

 

Або покататися на величезній гойдалці, яка стала до вподоби і дорослим і дітям.

У такий святковий день, не оминали люди й старовинну дерев`яну церкву - гордість "Мамаєвої слободи".

О 16 годині розпочалося відкриття фестивалю "Країна Мрій Різдвяна". До цього часу спорудили різдвяну шопку з яслами в середині, яка вже в темряві привртала увагу людей своїм яскравим світлом.

А найменші учасники фестивалю, цього вечора водили козу та віншували.

Завітав на відкриття фестивалю й український ансамбль "Божичі", який колядував та співав різдвяні пісні.
Завершилося гуляння запальними піснями та щирими побажаннями від лідера гурту "Воплі Відоплясова" Олега Скрипки, який до речі є організатором усього цього дійства.

Але завершився лише перший день, на цьому святкування не закінчується, і вже завтра буде продоження та не менш цікава програма. Зокрема, зірковий вертеп, який перенесли на завтра.

"Молоде радіо".

 
 

Додав Sh.Ocean 09 січня 2012

Про автора

. Про «Мамаєву Слободу» "Україна - терра козакорум" - "Україна - земля козаків". Так сказав в середині XVII століття французький інженер-картограф Гійом ле-Васер де-Боплан.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска