Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Галереї Інформація

Автори / Данило Галкин / «Бо Руки Твої ще не розбещені, бо Розум Твій ще не зіпсутий»

Художника Данила Галкина звинуватили у розповсюдженні дитячої порнографії

На ім'я Данила Галкина до Органів Прокуратури надійшла заява із звинуваченням у пропаганді педофілії та розповсюдженні дитячої порнографії, що є повною протилежністю концепції проекту «БДСМ-2222». Дана заява зайвий раз доводить актуальність питань, яких стосується мій проект.
Адже той, хто має відношення до обвинувачення на мою адресу, більшою мірою сприяє поширенню подібного роду проблем, які найчастіше виникають на грунті замкнутості і нереалізованості, що лише удобрює грунт для різних форм відхилень від сексуальної норми, ніж викорінює їх.
Небажання проаналізувати питання «щодо дитячої сексуальності», самостійно зробивши для себе висновки про те, як виховувати повноцінних особистостей, а не сексуальних злочинців, і є центральна тема виставки «Бережіть(ся) Дітей: Спокусливі Маляви».

Той, хто кидає недбало камені у твори мистецтва під приводом неохайності моїх намірів, повинен в першу чергу сам переглянути свої погляди з даного питання. Мені щиро шкода, що через століття «інтелектуальна еволюція» не зазнала великих змін, якщо згадати, наприклад, арешт Егона Шіле за звинуваченням у розбещенні неповнолітньої в 1912 році, твори якого є визнаними шедеврами ХХ століття. Подібні стоп-крани є лише «підніжки для тих, хто спотикається», які залишилися далеко позаду завжди широко крокуючого попереду мистецтва.

Данило Галкин. 2222
18.01.2012
Переглянути галерею робіт проекту "БДСМ-2222"...

Фото з виставки Данила Галкина БДСМ-2222 в PinchukArtCentr

Фото з виставки "БДСМ-2222, зворушливі моменти" Данила Галкина в PinchukArtCentre

 
 

Додав ceny bab 03 лютого 2012

Про автора

У рамках експериментальної арт-групи «2222», що складається з альтер-особистостей одного автора, створено твір, виконаний в жанрі антиутопії, що описує тоталітарна держава, кероване «чотирма міністерствами», кожне з яких відпові

Автори пов'язані с новиною

Pinchuk ArtCentre

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска