Увійти · Зареєструватися
 
Потік Афіші Товари Інформація

Автори / Леонід Ушкалов / «Семінарій» Леоніда Ушкалова - тепер онлайн

У мережі з’явився другий подарунок для поціновувачів та дослідників творчості Григорія Сковороди. До вільного завантаження та читання онлайн стала доступна книга «Семінарій» Леоніда Ушкалова.

Посібник подає понад три сотні тем, за якими можна писати наукові розвідки про життя і творчість мандрівного філософа. Крім того, «Семінарій» покликаний виконати роль «навігатора» в «морі» присвяченої Сковороді наукової літератури, що з’явилася в усьому світі впродовж двох останніх століть.

Книга стане в пригоді студентам університетів, а також професійним науковцям – богословам, історикам літератури, культурологам, філософам, мистецтвознавцям, мовознавцям, педагогам.

Нагадаємо, що вільно завантажити можна також видання «Григорій Сковорода. Повна академічна збірка творів» за ред. Л. Ушкалова, що стало одним із переможців конкурсу XVII міжнародного Форуму видавців у Львові (2010), а також отримало ґран-прі Всеукраїнського рейтингу «Книжка року – 2010».

http://sumno.com

 
 

Додав Chyzh 11 лютого 2012

Про автора

Леонід Ушкалов народився 1956 року в містечку Красно-пілля на Сумщині. Вихованець Харківського університету та Інституту літератури ім. Т. Шевченка Національної Ака­демії наук України.

Автори пов'язані с новиною

Григорій Сковорода

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска