Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Статті Інформація

Автори / Мистецька аґенція Арт-Вертеп / Акція на захист Андріївського узвозу та всього Старого міста

Кияни, які повстали проти руйнування Рінатом Ахметовим Андріївського узвозу, збираються сьогодні, у суботу, 21 квітня, о 12:00 на нову зустріч на Михайлівський площі.
"Наш перший мітинг, коли ми з будівельним сміттям прийшли під офіс Ріната Ахмєтова, змусив його вибачитися за руйнування будинків. Він, а за ним київська влада пообіцяли все виправити. Ми збираємося вирішити, як не дати їм збрехати і зупинити руїну не лише на Андріївському, але й в інших <<гарячих точках>> Києва. Приходьте>>, - каже член команди організаторів мітингу Оксана Романюк.


На мітинг з власною волі прийдуть і заспівають для киян Фагот, Мурік, Фома, Даха Браха та інші улюблені виконавці. На мітингу виступлять києвознавці, громадські активісти, видатні кияни. Серед промовців не буде жодного політика. Ведучі зустрічі - Наталка Соколенко та Анатолій Вексклярський.
Контактні особи:


- по організації: Єгор Соболєв, 050 351 81 41
- по медіа: Наталка Соколенко, 095 278 96 12
- по чистоті: Ганна Гопко, 067 672 11 20

 
 

Додав ceny bab 21 квітня 2012

Про автора

Мистецька Агенція «Арт-Вертеп» - громадська організація, заснована у 2001 році. Діяльність Аґенції охоплює всі напрямки сучасного мистецтва: музика, кіно/театр, література, образотворче мистецтво; ярмарки, спортивні змагання, історичні

Автори пов'язані с новиною

ДахаБраха , Танок На Майдані Конго , Мандри ,

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска