Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Олег Скрипка Славень України (2008 р.) 3,05 Mb
Олег Скрипка Велике місто (2009 р.) 5,49 Mb
Олег Скрипка Галю, приходь (live 2000 р.) 2,37 Mb
Олег Скрипка Не питай (український романс) 3.33 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Інформація

Автори / Олег Скрипка / В переддень Всеукраїнського Параду Вишиванок Олег Скрипка став на деякий час Дідом Панасом

Цікавий збіг обставин відбувся з Олегом Скрипкою, коли він завітав до студії Першого Національного каналу, щоби привітати українців із Днем Незалежності та запросити їх на Парад Вишиванок. В метушні його власна ексклюзивна вишиванка з багажем була відправлена за кордон до міста майбутнього концерту, проте рокеру випала честь вдягнути та провести зйомку у вишиванці самого легендарного Діда Панаса.

24 серпня на честь Дня Незалежності в Києві пройде Всеукраїнський Парад Вишиванок – масштабна акція, яка не має аналогів в Україні. З усіх регіонів України зберуться у столиці учасники параду для того, аби взяти участь у великій вишитій ході за маршрутом Європейська площа – м. Арсенальна – Співоче поле. По закінченню відбудеться виконання Державного Гімну України та традиційне визначення найкращої вишиванки.

Днями ініціатор та натхненник свята Олег Скрипка завітав на телевізійний ефір до Першого Національного, щоб особисто запросити українців до участі в Параді. Там на нього чатувала приємна несподіванка: під час подготовки до ефіру робітники каналу вдягнули співака… у раритетну вишиванку самого Діда Панаса – легендарного казкаря Петра Весклярова, незмінного автора та ведучого культової програми «На добраніч, діти», на якій було виховано не одне покоління українців. Понад двадцять років неодмінними атрибутами популярної передачі були задушевні казки і сорочка-вишиванка, принесена колись актором з дому та дбайливо збережена його колегами у далекому схроні.

 «Разом із унікальною вишиванкою мені пощастило відчути натхненну ауру та прийняти від великого українського артиста своєрідну духовну та культурну естафету, – розповідає Олег Скрипка. – В колишньому СРСР образ Діда Панаса був безперечним архетипом українського духу, а Петро Вескляров – єдиним ведучим, який кожного вечора з’являвся на телевізійному екрані у вишитій сорочці та пропагував моду на вишитий стрій. Це досить дратувало радянських чиновників, але вдіяти з ним нічого не могли – аж надто великою була народна любов».

І сьогодні в Україні саме вишитий традиційний стрій є проявом особистості, неповторною ознакою національної приналежності й гордості, а також вічним топовим брендом, що навіть формує у світі майбутні віяння моди. Тому запрошуємо Тебе, друже, до участі у Всеукраїнському Параді Вишиванок – головному мирному параді країни! Вдягай свій улюблений стрій та приєднуйся до нас! Відзначимо День Української Незалежності красиво, світло, разом!

Організатори Всеукраїнського Параду Вишиванок – Етнічний фестиваль «Країна Мрій» (художній керівник – Олег Скрипка) та громадська організація «Столичні Ініціативи» (голова – Ігор Добруцький).

Збір та реєстрація учасників буде проходити на Європейській площі з 11-00 до 12-00.

 
 

Додав nady 23 серпня 2012

Про автора

Олег Скрипка (24 травня 1964) — український музикант, вокаліст, композитор, лідер групи «Воплі Відоплясова». Олег Скрипка народився в Ходженті (Таджикистан) у сім'ї українських переселенців.Виріс у Мурманській області Росії.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска