Увійти · Зареєструватися
Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Форум видавців / «Форум видавців у Львові» назвали однією з найкращих туристичних подій

«Форум видавців у Львові» внесено до списку 100 найкращих подій для туристичної індустрії України 2012 року, що сприяють припливу туристів.

Сертифікат, який це засвідчує, було вручено представникові нашої організації під час конференції «Travel marketing 3D», що відбулась 12 жовтня у Києві. Зазначимо, що книжковий «Форум видавців» очолив перелік заходів на Львівщині, найвагоміших для туристичної індустрії, пише bookforum.

До списку, який укладає Рада з питань туризму та курортів, входять найкращі фестивалі, культурні, мистецькі та спортивні події, що відбуваються у всіх регіонах України впродовж року.

Відзначено також інші львівські фестивалі: «На каву до Львова», «Свято Шоколаду», Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев», Фестиваль української середньовічної культури «ТуСтань», Міжнародний фестиваль «Jazz Bez», V Міжнародний фестиваль фольклору «Етновир», «Alfa Jazz Fest», Фестиваль реконструкції «Легенда Львова», Фестиваль бойків «З чистих джерел», Свято батяра, Свято сиру і вина у Львові, Різдвяний фестиваль та «Славське рок».

ТОП-100 визначено рішенням ВСГО «Рада з питань туризму та курортів» на підставі експрес-опитування фахівців туристичної індустрії. Для оцінки подій використовувались 5 базових критеріїв: оригінальність задуму та професіоналізм в організації події, вплив на формування позитивного туристичного іміджу міста чи регіону, реальний економічний ефект для туристичної індустрії, якість інформаційно-рекламної підтримки заходу, кількість українських та міжнародних учасників.

 
 

Додав Настічка 16 жовтня 2012

Про автора

Форум видавців у Львові – це унікальний комплекс виставкових та ярмаркових заходів, мистецьких та культурних акцій, скерованих, перш за все, на сприяння творенню в Україні цивілізованого книжкового ринку та піднесенню престижу української книги в су

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска