Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Статті Інформація

Автори / Валентин Терлецький / Цензура по-харківськи? Письменнику Валентину Терлецькому відмовлено в зустрічах зі студентами

 

Видавництво «Нора-Друк» повідомляє, що зустрічі в навчальних закладах Харкова завтра, 9 листопада, з письменником, музикантом та журналістом Валентином ТЕРЛЕЦЬКИМ скасовані за ініціативою цих навчальних закладів.

Пряма мова з фейсбук-сторінки письменника: «На жаль, зустрічі в харківських вузах 9 листопада не відбудуться. І в Педуніверситеті, і в Гуманітарній Академії, і в ХНУ. Виявляється, В. Терлецький - "неблагонадійний" автор, а "Хмарочос" може "зіпсувати, спровокувати і спокусити правильних" студентів. Якщо хтось скаже, що це не прояв цензури - вислухаю його аргументи.»

Запланована презентація 9 листопада о 18:00 в харківській «Книгарні Є» (Сумська, 3) відбудеться.

Для кращого розуміння інциденту, читайте уривок з роману Валентина Терлецького «Хмарочос» (або в форматі pdf). Нагадаємо, що роман «Хмарочос» вперше презентовано на Форумі видавців у Львові, нагороджено дипломом міжнародного літературного конкурсу «Коронаці я  слова – 2012» і він номінований на премію «Кни га р оку ВВС – 2012».

 

 
 

Додав nady 09 листопада 2012

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска