Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Арт-центр Квартира / Слова і речі: гуманітарне знання і природнича наука

24 листопада о 14:00 видавництво «Критика» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», арт–центру «Квартира» і галереї–книгарні «Чорна ящірка» запрошують на подіюмну дискусію «Слова і речі: гуманітарне знання і природнича наука».

Розмова про порозуміння між гуманітарним та природничим знанням та відповіді гуманітарів на виклики точних наук і технологій, прориви у медицині, біології, фізиці etc.

Учасники події:

Олександр Івашина

Старший викладач катедри культурології Києво–Могилянської академії, автор курсів «Особистість у культурі Заходу в постметафізичний період», «Постмодернізм» і «Постсруктуралізм», посібника «Загальна теорія культури» (Київ, 2008).
 

Володимир Єрмоленко

Філософ, есеїст, перекладач. Доктор політичних студій (Школа високих студій суспільних наук: EHESS, Париж), кандидат філософських наук, старший викладач Києво–Могилянської академії. Автор книжки «Оповідач і філософ: Вальтер Беньямін та його час» (Київ: Критика, 2011).
 

Вікторія Наріжна

Перекладачка, літературний критик, журналістка. Перекладала з англійської книги з циклу «Хроніки Нарнії» К. Льюїса, «Алісу в Дивокраї» Л. Керрола, романи Чака Паланіка. Дописує в «Українську правду», «Historian.in.ua».
 

Оксана Форостина

Заступниця відповідального редактора часопису «Критика», відповідальна редакторка інтернет-проекту «Критичні рішення».


Нагадаємо, що подіюмна дискусія на тему “Межі інтелектуалів” відбулась у Львові під час Форуму видавців, а в Харкові нещодавно дискутували про «Конституцію /для/ інтелектуалів». Наступні зустрічі заплановані ув Одесі та Києві.Адреса: Арт–центр «Квартира», Червона площа, 3–1

056 371 45 22

050 42 11 304

 

 
 

Додав nady 22 листопада 2012

Про автора

Адреса: Дніпропетровськ, вул.

Автори пов'язані с новиною

Вікторія Наріжна ,

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска