Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Благодійна організація «МIЖНАРОДНИЙ ФОНД iм. КИРИЛА СТЕЦЕНКА» / Меценатський вечір по збору коштів на рояль з родини Стейнвей для Київської дитячої музичної школи №3 імені В. Косенка - «Зроби внесок у майбутнє України!»

Благодійна організація «МIЖНАРОДНИЙ ФОНД iм. КИРИЛА СТЕЦЕНКА» спільно з Київською дитячою музичною школою №3 імені Віктора Косенка й Piano House Komora проведуть 25 листопада 2012 року в готелі InterContinental меценатський вечір. Силами громадськості, митців, благодійних організацій збиратимуться кошти на рояль з родини Steinway для однієї з найславніших музичних шкіл столиці – Київської  дитячої музичної школи імені В. Косенка, яка цьогоріч відзначає своє 75-річчя.

Протягом останніх десятиліть дитячі музичні заклади практично не одержували фінансування для оновлення парку роялів і піаніно. Це ставить під загрозу багаторічні зусилля педагогів підтримувати рівень української фортепіанної школи. Якщо не втрутитися у ситуацію, це може призвести до втрати цілої генерації українських піаністів.

У грудні 2012 року Національна спілка композиторів та Київська дитяча музична школа №3 імені Віктора Косенка  проведуть Всеукраїнський конкурс юних піаністів ім. В.С.Косенка, участь у якому візьмуть учні музичних та мистецьких шкіл із усіх регіонів України. Обов’язковою умовою проведення конкурсів піаністів є наявність якісного інструменту.

Відтак Ваш меценатський внесок не лише забезпечить учнів київської музичної школи можливістю вдосконалювати свою виконавську майстерність, а й допоможе зробити перший крок до  відкриття нових імен у світі фортепіанного мистецтва.

У програмі меценатського вечора візьмуть участь: один з найвідоміших українських піаністів сучасності, лауреат міжнародних конкурсів Олексій Гринюк (Лондон), відомі випускники школи, зокрема заслужені артистки України Галя та Леся Тельнюк, талановиті учні школи – лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів юних виконавців.

Почесний гість вечора – Томас Реєс, віце-президент компанії Steinway & Sons.

Запрошуємо Вас долучитися до проекту, обравши для себе можливу форму меценатства:

  • Статус партнера-мецената – надається компаніям, які беруть участь в організації та інформаційній підтримці вечора (зокрема, в анонсуванні проекту в мас медіа, наданні допомоги в організації концерту, прийняття меценатів тощо);
  • Статус мецената – надається кожному, хто придбає запрошення на меценатський вечір (вартість 400 грн.), або перерахує кошти на благодійний рахунок (від 400 грн.) - Благодійна організація «МIЖНАРОДНИЙ ФОНД iм. КИРИЛА СТЕЦЕНКА»:
    Р/Р № 26004004706001 в ПАТ «Укрінбанк» м. Києва, МФО: 300142. Ідентифікаційний код: 21686007;
  • Імена усіх меценатів і меценатів-партнерів (за попередньою згодою) організатори оприлюднять на свої офіційних сторінках в Інтернеті (при бажанні із зазначенням суми меценатського внеску). Ці імена також будуть вписані на Дошці пошани меценатів МДШ №3 імені В. Косенка, що знаходитиметься в концертному залі школи, де буде встановлено подарований Вами рояль родини Стейнвей.

Ваш благодійний внесок перетвориться на рояль
уже 25 листопада 2012 року

 

  • Наприкінці меценатського вечора Київська дитяча музична школа імені В. Косенка, що відзначає 2012 року своє 75-річчя, одержить сертифікат на рояль з родини Стейнвей.
  • Після підбиття підсумків меценатських внесків ДМШ імені
    В. Косенка гарантовано одержить свій інструмент до початку Всеукраїнського конкурсу юних піаністів імені В. С. Косенка.

Втілимо мрію юних музикантів і педагогів!

Долучаймося до проекту!

Час: 25 листопада, 17:00

Місце: готель InterContinental,
Київ, Велика Житомирська вулиця, 2А

З питань замовлення запрошень та організації заходу

просимо звертатись за адресою: Київ, вул. Пушкінська, 32,

тел.:  (044)227-86-92

моб.:  (098)558-51-12 Ірина Плехова

моб.:  (050)410-55-20 Світлана Худолій

е-mail: stetsenko.fund@gmail.com

 
 

Додав Настічка 22 листопада 2012

Про автора

Міжнародний Фонд ім. Кирила Стеценка (МФКС) створено 27 травня 1998 року в Києві та зареєстровано у Міністерстві юстиції 7 вересня 1998 року (Свідоцтво № 0028).

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска