Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Мандрівники (Жадан, Ойра, Кириченко) Фламенко (2012) 12.72 Mb
Мандрівники (Жадан, Ойра, Кириченко) Форелі (2012) 11.44 Mb
Мандрівники (Жадан, Ойра, Кириченко) Крига (2012) 8.38 Mb
Мандрівники (Жадан, Ойра, Кириченко) Форель (2012 р) 4.49 Mb
Мандрівники (Жадан, Ойра, Кириченко) Чорна Жінка (2012 р) 3.13 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Інформація

Автори / Мандрівники (Жадан, Ойра, Кириченко) / В Етноклубі Набутків відбудеться концерт проекту «Жадан&Ойра&Кириченко» із презентацією альбому «Форелі»

9 квітня, вівторок, о 20:00 в Етноклубі Набутків відбудеться концерт проекту «Жадан&Ойра&Кириченко» із презентацією альбому "Форелі".
 

Місце: Арт-кав'ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх)
Вхід  –   100 грн., для членів усіх «дзиґівських» клубів – 50 грн.


Перед тим, як взяти довгу паузу серед концертів, пов'язану з роботою над новими проектами, митці викроїли трохи цінного часу, щоб познайомити нас зі своїм спільним доробком.

Цій співпраці більше десяти років. Їх творчі шляхи перетинались не раз, проте ідея спільного проекту чекала до пори і реалізувалася лише два роки тому. Серед низки музично-літературних проектів, що з'явились в Україні останнім часом, "Жадан&Ойра&Кириченко" - певно, найбільш еклектичний та експериментальний.

Сергій Жадан об'єднується з флагманськими представниками двох полярно протилежних напрямків - глибинного фольклору та електронного авангарду. Поєднання root-етніки фольклористів "Ойри", мінімал-ембіенту від гуру української електроніки Андрія Кириченка та яскравої, відвертої поезії Жадана - одного з найвизначніших творців сучасного слова - сміливе, непередбачуване і безумовно цікаве явище. Результатом такого експерименту стала та несподівана суміш з фолку, електроніки, хіп-хопу та лірики, яка була втілена в релізі "Форелі", презентованому у листопаді 2012. Цей надзвичайно мелодійний і загадковий альбом є основою програми квітневого туру.

 
 

 
 

Додав nady 03 квітня 2013

Про автора

«Мандрівники» - новий проект, в якому зустрілося СЛОВО поета Сергія Жадана та магічні МЕЛОДІЇ електронно-етнічного гурту «Ойра та Андрій Кириченко». Сергій Жадан (народився 1974 р.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска