Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Рок-Вар'ятЕ Кораллі Небеса За Нас (2012 р.) 5.02 Mb
Рок-Вар'ятЕ Кораллі Августа 5,59 Mb
Рок-Вар'ятЕ Кораллі Пісня буде поміж нас (2011 р.) 6,03 Mb
Потік Афіші MP3 Інформація

Автори / Рок-Вар'ятЕ Кораллі / Перша в Україні Резиденція для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен»

 

Стати першим літературним резидентом в Україні – таку унікальну нагоду надають літературна аґенція «Discursus» та рок-вар’яте «КораЛЛі», оголошуючи конкурс на участь в Резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен».

Тож перший резидент чи резидентка з 1 липня впродовж місяця мешкатиме в місті Івано-Франківську в хостелі «Феномен» із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе. Тобто це буде життя справжнього вільного письменника чи письменниці: спілкування з цікавими людьми – мандрівниками, музикантами, поетами і прозаїками, яких життя закидає до міста і хостела, участь у різних мистецьких експедиціях в карпатські села, (зокрема вік-енд в столиці сирних коників Брустурах), а також чотири неформальні зустрічі з письменниками Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Володимиром Єшкілєвим та Галиною Петросаняк.
Жодних особливих зобов’язань до організаторів, окрім писання за підсумками кожного тижня есе, які оперативно публікуватимуться на шпальтах друкованих та електронних ЗМІ (газета «Галицький кореспондент», інтернет-портал «Zaxid.net» та сайті Літклубу «Маруся»; оприлюднення підсумкового есе планується на інтернет-порталі «Українська правда. Життя»). Потім ці тексти увійдуть до альманаху, який буде видано за підсумками року. Також потрібно буде періодично спілкуватися з місцевими журналістами для висвітлення подій навколо Резиденції.
Тобто невелика і приємна віддача за нагоду на місяць присвятити себе некерованій стихії натхнення для написання власних текстів, як це було з Юрієм Андруховичем. Юрій згадує, що саме завдяки аналогічному трьохмісячному перебуванню на німецькій віллі ним була написана «Московіада». А Тарас Прохасько каже, що заснування такої резиденції у Івано-Франківську – це реалізація його давньої мрії. І це правда, бо кому, як не «мандрівному філософу» знати, що таке творча свобода, хай і впродовж місяця, яку власне і дарує «Станіславський феномен». Також Тарас додає, що в принципі своєю акцією вони жодного велосипеда не відкривали: у Європі така практика існує вже десятиліттями, тож її втілення просто висіло в повітрі. От тільки шкода, що на неї не зреагував жоден представник бізнесових, політичних чи державних кіл, аж поки за її реалізацію не взялися самі письменники…
Заявки на участь приймаються до 15 червня на електронну скриньку fenomen@koralli.com.ua з позначкою «FENOMEN 2013» в темі листа. В заявці слід вказати короткі біографічні відомості, основні творчі здобутки (книги, публікації тощо), вмотивувати свою участь в Резиденції. Першого щасливчика – резидента (резидентку), вік якого (якої) має вкладатися у рамки від 18 до 30, визначатиме оргкомітет у складі Тараса Прохаська, Віталія Чупака та Василя Карп´юка.

http://koralli.if.ua/

 
 

Додав Одаліска 05 квітня 2013

Про автора

КоралЛі (не плутати з Коралі) були б звичайнісінькою, як би там не називали, Рок з Етно, чи Фолк та Фанк до того всього бандою, якби не кілька дрібниць і одне «але». Про дрібниці - не тут і не сьогодні, а про «але» - обов'яз

Автори пов'язані с новиною

Юрій Андрухович , Тарас Прохасько , Галина Петросаняк , Володимир Єшкілєв

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска