Увійти · Зареєструватися
Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Форум видавців / У бібліотеках Львова триває літературний марафон «Час читати»

З 16 квітня по 18 травня у сімнадцятьох львівських бібліотеках відбудеться понад тридцять подій: зустрічі з письменниками, ігри, дискусії.
 
Школярі уже зустрілись та поспілкувались з перекладачем, поетом, письменником і блогерогм Тимофієм Гаврилівим, письменницею Оксаною Думанською, поетом і літературознавцем Юрком Кучерявим.
 
Була також фантастично цікава гра-мандрівка «Бібліотечний квартал» у бібліотеці №13 на вул. Князя Романа. Близько 30 дітей з 5-7 класів взяли у ній участь. Читацький зал у бібліотеці оформили під квартал, у якому була своя пошта, бюро знахідок тощо. Діти отримували телеграми від літературних героїв, вгадували, хто б це міг бути. У бюро знахідок намагалися вгадати, яку річ з наявних міг загубити той чи інший казковий персонаж. Загалом було весело, цікаво, а найкмітливіші отримали звання суперчитача.
 
Марафон триває. Попереду акція «Чарівна ніч в бібліотеці» – вечірня зустріч з польською письменницею Ізабелою Клебанською та художником Богданом Бутенком. Вона запланована на 26 квітня в Обласній бібліотека для дітей (вул. В. Винниченка, 1). Участь за запрошеннями, тому варто спочатку зателефонувати (тел.: 235-87-46).
 

Відбудеться безліч дуже цікавих акцій, ігор, квестів, а також – зустрічі з авторами і видавцями: Катериною Онищук, Галиною Вдовиченко, Яриною Брилинською та Мареком Краєвським (Польща).

 
 

Додав nady 24 квітня 2013

Про автора

Форум видавців у Львові – це унікальний комплекс виставкових та ярмаркових заходів, мистецьких та культурних акцій, скерованих, перш за все, на сприяння творенню в Україні цивілізованого книжкового ринку та піднесенню престижу української книги в су

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска