Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Книжковий Арсенал / Дискусія «Просування укрліту за кордоном: „діалог“ чи „прорив“?» в рамках Книжкового Арсеналу

25 травня (субота) з 12:00 до 13:00 видавців, письменників, перекладачів та всіх зацікавлених запрошуємо на подіумну дискусію «Просування укрліту: „діалог“ чи „прорив“?», яка пройде в рамках ІІІ Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал» (Київ, вул. Лаврська,12, комплекс «Мистецький Арсенал», Зала № 1).

Просування української літератури за кордоном у риториці українських ЗМІ та культтреґерів часто набуває мілітаристського забарвлення: «прорив», «атака», «захоплення» тощо. Попри це перекладів української літератури за кордоном – як кіт наплакав. Про прірву між риторикою та реальністю і спроби спорудити через неї мости дискутуватимуть видавці, перекладачі, письменники та журналісти, що взяли участь у трьох міжнародних книжкових ярмарках 2013 року – в Ляйпцигу, Парижі та Болоньї.

До слова запрошені видавчині Анетта Антоненко (вид-во «Кальварія») та Елеонора Сімонова (вид-во «Нора-Друк»), журналіст і перекладач Іван Рябчій, поетеса і видавчиня Мар’яна Савка («Видавництво старого Лева»).

Модерує – Неля Ваховська (Творча Спілка Перекладачів та Письменників).

 
 

Додав nady 23 травня 2013

Про автора

Мета Книжкового Арсеналу — популяризувати читання, сприяти діалогу між читачами і фахівцями щодо того, чим є сучасна книга, посилити взаємозв’язок літератури з мистецтвом, підтримати інтелектуальні та мистецькі видання, культуру публікації в Україні шляхо

Автори пов'язані с новиною

Мар’яна Савка ,

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска