Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Автори / Лариса Денисенко / «Багато проектів, нових книжок, спільних збірок – «запліднюються» під час розмов на форумі видавців»

Лариса Денисенко, яка відвідає 20. Форум видавців у Львові, люб’язно погодилась прокоментувати найбільшу книжкову подію року в Україні:
«Асоціації з Форумом видавців: кава, дощ, містичний зв'язок між авторами, героями, книгами та читачами, відчуття, що за кожним столиком будь-якої кав’ярні сидить хтось теплий, знайомий та прекрасний. Зрештою, я вперше на кілька хвилин відчула себе письменником саме у Львові, у 2003 році. Це був мій перший Форум видавців». 
«Важко сказати, який Форум запам’ятався найбільше. Так чи інакше запам’ятовуються книги та люди. Одного разу Ірен Роздобудько вирішила мене привітати – стрибком у темряві – та пошкодила мого зламаного пальця на нозі, котрий вже почав зростатися. Ще одного разу до мене кинувся хлопець у білому костюмі, наче втік з весілля, з криком: «Чекайте, чекайте, я зараз ваших ідіотів в Міші заберу та принесу!» Мав на увазі мою книгу «Корпорація ідіотів», але звучало цікаво, бути постачальницею ідіотів мені ще не доводилося. Ще одного разу я вперше взяла до рук свою нову книгу – саме на Форумі, до того не бачила її. І такий насправді фантастичний стан задіяності, коли тебе чекають на радіо, на авторській зустрічі, на спільних читаннях, а ти заблукала в трьох вулицях і все тобі здається знайомим і виходженим за день, але це не ті вулиці, де на тебе чекають». 
«Про найулюбленіші заходи на Форумі видавців: Я дуже люблю авторські тандеми-читання та тематичні круглі столи, коли вдається розумна, весела, цинічна, гостра, або ж легка та трішечки ментолова – розмова. А ще різноманітні театральні імпрези, в які вплетені читання».
«Що дає Форум видавців автору? Найцінніше – спілкування. Обмін енергією. Відчуття, що ти все робиш правильно. Що ти не сама, що ось і є саме те свято, на котре ти чекала. Крім того, це майданчик як для дружнього, так і для ділового спілкування, багато проектів, нових книжок, спільних збірок – «запліднюються» під час розмов на Форумі». 
«На 20. Форум видавців я везу новий детектив, це несподіваний крок для мене, підштовхнув до цієї роботи Андрій Кокотюха. В мені не було впевненості, що детектив вигадається, але все склалося добре. Зветься «Розрахунковий стан», видавництво «Юрінком Інтер». Новеньке перевидання мого роману «24:33:42» з бонусними оповіданнями, перекладеними українською, котрі раніше виходили у різноманітних популярних журналах. Називається збірка «Калейдоскоп часу», видавництво – КСД. І ще невеличкий сюрприз від кількох провідних письменників України –  збірка «Жити-пити» (видавництво КСД), я б назвала це не просто книгою, а соціальним проектом, де герої оповідань та есеїв переважно серйозно ведуть розмову про алкогольну залежність. Ми з Галиною Вдовиченко запланували зробити цей проект і задоволені результатом. Серед авторів: Оксана Забужко, Євгенія Кононенко, Сергій Жадан, Наталка Сняданко, Міла Іванцова, Андрій Кокотюха, Ірен Роздобудько, Євген Положій, Наталка Шевченко».
 
Лариса Денисенко - українська письменниця литовсько-грецького походження. За освітою – правник. Працювала на телеканалах 1+1, СТБ. Дописує в глянцеві журнали («Женский журнал», «Elle Україна», «Harper’s Bazaar Україна», «Домашний очаг. Украина») та бізнес-тижневики («Фокус», «Профіль»). Є головним редактором дитячих журналів «Абетка права» та «Правобукварик».
Авторка 10 книжок. Дебютний роман Лариси Денисенко «Забавки з плоті та крові» був відзначений гран-прі Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова» (2002). Книжки «Танці в масках» та «Сарабанда банди Сари» отримували звання «Краща українська книга» за голосуванням читачів та професійного журі тижневика «Корреспондент».
 
bookforum.ua

 
 

Додав nady 09 серпня 2013

Про автора

Народилася в Києві, 17 червня 1973 року. Литовсько-грецького походження. Українську мову опанувала в 23 роки, коли почала працювати в Міністерстві юстиції України.

Автори пов'язані с новиною

Форум видавців

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска