Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Фестиваль Підкамінь / Етнофестиваль «Підкамінь-2014» відбудеться 18-20 липня

Організатори фестивалю не зволікають із підготовкою наступного, восьмого за рахунком, фестивалю і готують вже нову музичну програму.

Олександр Ганущин, організатор «Підкаменю» розповів про те, що команда активно готується до наступного фестивального літа, і має вже чимало планів та ідей щодо проведення «Підкаменю-2014»: «Перш за все, уже відома дата фестивалю,  також ми вирішили з командою, що на фестивалі діятиме жорсткий дрес-код – вишиванка, у якій запрошуємо приходити кожного на велике музичне етносвято «Підкамінь-2014», - розповідає Олександр Ганущин про наступний етнофестиваль.

За словами організаторів, уже активно готується й музична програма, яка приємно здивує відвідувачів фестивалю та надовго запам’ятається шанувальникам української етномузики!

Наагадаємо, що фестиваль традиційно відбудеться у липні, в однойменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей, 18-20 липня.

Цьогоріч на фестивалі «Підкамінь-2013» виступило близько 70 гуртів на двох сценах, а також працювала й  літературна.

 

 

 

 
 

Додав nady 18 вересня 2013

Про автора

На Львівщині буде свій фолковий фестиваль зі всіма складниками, необхідними для щастя: виступи найкращих фолкових колективів, небо над головою, мальовничий сакральний закуток України із козацькими могилами та старовинними мурами, майстер-класи та виставки

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска