Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Історичний клуб Холодний Яр / До уваги скульпторів і художників! Уточнено термін конкурсу і винагороду за кращий проект пам’ятника Чорному Ворону

До уваги скульпторів і художників! Триває конкурс на кращий проект пам’ятника Чорному Ворону (уточнення на прохання учасників)

Маємо перші заявки на участь у оголошеному редакцією «Козацького краю» і Вільним козацтво Холодного Яру творчому конкурсі на кращий проект художньої композиції або пам’ятника «Чорному Ворону» – як збірному образу героїчної боротьби за Волю України.

На прохання митців, вносимо деякі корективи й уточнення до умов участі в конкурсі.

Основна вимога:

Пам’ятник не має ототожнюватися будь з ким з п’яти відомих отаманів, які мали псевдо «Чорний Ворон» – він узагальнюватиме вшанування абсолютно всіх героїв, які у різні часи полягли за Волю України.

Кінцевий термін подачі проектів: 30 березня 2014 р.

Склад комісії:

1)    лауреат державної і народної Шевченківської премії, письменник Василь Шкляр;

2) лауреат державної Шевченківської премії, видавець і директор приватного історико-етнографічного музею «Козацькі землі України»  Володимир Недяк ;

3)    письменник та Президент Історичного клубу «Холодний Яр» Роман Коваль;

4)    заслужений художник України Микола Теліженко;

5)    головний редактор всеукраїнської газети «Козацький край» Олег Островський.

Підсумки конкурсу буде оголошено під час щорічних квітневих вшанувань отамана Василя Чучупаки та інших героїв, які загинули за Волю України, які відбудуться в Холодному Яру в 2014році.

Винагорода: переможець отримає 5 000 гривень.

Основна винагорода: пам’ятник за проектом-переможцем буде зведено у святому для кожного свідомого українця місці – в Холодному Яру на хуторі Буда біля козацької церкви Петра Багатостраждального (Калнишевського) на території музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутір» неподалік від тисячолітнього дубу ім.Максима Залізняка.

Проекти просимо надсилати за електронною адресою: cossak_land@i.ua

Слідкуйте за сайтом «Козацького краю» (www.kossackland.org.ua) – проходження конкурсу, від моменту подачі конкурсних робіт висвітлюватиметься регулярно.

Адреса для листування: 18005, м.Черкаси, вул.Ільїна 330 кв.4

Телефони для довідок : (0472)31-29-74: (067)4709493

Олег ОСТРОВСЬКИЙ

 
 

Додав nady 05 січня 2014

Про автора

Об'єднання вчених, краєзнавців, митців, письменників, журналістів, кінорежисерів, літературних критиків, громадських діячів, учасників та нащадків учасників Національно-визвольних змагань українського народу. Створене в Києві 3 січня 1997.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска