Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Автори / Тарас Прохасько / Такі дії влади ще раз показують необхідність у протесті

Як уже стало відомо засобам масової інформації, Віктор Янукович підписав п'ять законів, прийнятих Верховною Радою.

А саме, закон про спрощення зняття недоторканності з депутатів, закон про відеофіксацію порушень ПДР, закон про відповідальність за скоєння правопорушень під час проведення футбольних матчів і закон про заочне кримінальне провадження.

Письменник Тарас Прохасько поділився з кореспондентом «Бліц-Інфо» своїми роздумами на рахунок цих законопроектів.

«Це шлях до узурпації влади. Це зроблено, щоб обмежити права і свободи українців. Якщо з боку влади надалі буде співпраця з Росією, то ці закони можуть стати великою неприємністю для всіх. Я не вважаю, що це є якоюсь трагедією, просто це ще раз показує дії цього режиму і показує необхідність у протесті», - розповів письменник.

Крім того, Прохасько зазначив, що дії влади є цілком логічними.

«Чи влада боїться? Страх, звісно, присутній. Але підписання цих законів, з точки зору Президента, є логічним і закономірним способом втримати владу у своїх руках. Президент і вся вертикаль влади повинні шукати якісь способи для того, щоб врятувати ситуацію, яка вийшла з під контролю». – зауважив Тарас Прохасько.

«Найголовніше, що можна зробити з такими законами це не покидати наодинці окремих громадян, які потрапляють під ту чи іншу статтю. Під то чи інше рішення суду. Потрібна масова підтримка кожного, хто потребує допомоги», - додав письменник.

Бліц.info

 
 

Додав nady 22 січня 2014

Про автора

Тарас Прохасько — прозаїк. Народився 16 травня 1968 р. у м. Івано-Франківськ. Закінчив біологічний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка (тепер — Львівський національний університет ім. І. Франка) (1992).

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска