Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Інформація

Автори / Сергій Параджанов / У київському музеї показують "спогади" легендарного Параджанова

До 16 березня в Музеї Сновидінь можна побачити виставку-колаж "Сергій Параджанов - сновидіння ХХІ століття".

В цьому році легендраному режисерові виповнилося б 90 років. І ця виставка, яка органічно вплелася в простір музею, своєрідне віддзеркалення міфів, рефлексій і спогадів про режисера Сергія Параджанова.

"Створити містерію. Створити пластику. Придумати її і замучити людей своїм артистизмом. Мені здавалося це і є режисура" - розмірковував Сергій Параджанов. У 1959 році він зняв свій перший ігровий фільм "Перший хлопець". Але справжня слава прийшла до нього з "Тінями забутих предків" 1964-го. З любовної історії Марії та Івана, він зробив таку живу і повну містичних кольорів кінопоему, що за два роки прокату фільму в СРСР, на Заході він отримав 28 фестивальних призів.

Арт-об'єкти, фотографії, постери фільмів, артефакти минулої епохи, ретроспектива фільмів - "целулоїдних сновидінь", колажі створюють особливу атмосферу. На виставці представлені роботи, друзів і художників, натхнених творчістю Параджанова - Юрія Мечитова, Вінісіо Рохаса, Алли Жмайло та інших. А також роботи сина режисера - Сурена Параджанова.

"Сергій Параджанов подарував мені ідею про те, що долю людини, в більшій мірі, вершить не його біографія, а фантазія про самого собе", - каже Вікторія Данелян, куратор виставки і засновник Музею Сновидінь.

Виставка в музеї працює - у четвер і п'ятницю (17:00 - 19:30) і на вихідних (13:00 - 17:00). Вартість вхідного квитка - 50 гривень для дорослих і 30 гривень для дітей. Музей Сновидінь знаходиться по вулиці Чигоріна, 55.

Gazeta.ua

 
 

Додав nady 17 лютого 2014

Про автора

Сергій Йосипович Параджанов народився в Тбілісі, який тоді називався Тіфлісом, в старовинній вірменській сім'ї.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска